Wpis z mikrobloga

@kamil1234_pl @GleboZgryz Jak możecie to od razu spór paypal. Banggood i świat przesyłek zwodzą tak samo za każdym razem kiedy tylko z nimi się kontatujesz "Proszę czekać" Nie wiadomo ile, paczki leżą po 3 tygodnie na tych samych statusach... Bier zwrot kasy i kupuj na gearbest. Ja zamawiałem 4 czerwca i jak minie 60 dni to od razu spór.
Podepnę się pod temat.
22.06 zamówiłem z #banggood kamerkę via #pdm - oczywiście nie dotarła.
Na moje nieszczęście operatorem pocztowym jest Świat Przesyłek "Royal Shipments". Poniżej tracking by #alipaczka

2019-06-22 15:30:13 System is processing the order
2019-06-22 15:30:13 Request for shipping label
2019-06-22 15:30:17 System has accepted the order
2019-06-27 14:06:08 Package has been into the warehouse in Hong Kong
2019-06-28 14:09:33 Flights fly
2019-06-29 09:41:36 shenzhen Arrived at the operating center
@ex606 U mnie też zmienili szacowana datę doręczenia. A status Nysy mam od 19.07 czyli podobnie jak większość. Zamówienie z 4.06. Jeśli chodzi o spór na PP to musi minąć 60 dni kalendarzowych czy roboczych?
ć" Nie wiadomo ile, paczki leżą po 3 tygodnie na tych samych statusach... Bier zwrot kasy i kupuj na gearbest. Ja zamawiałem 4 czerwca i jak minie 60 dni to od razu spór.


@kamil1234_pl: tez mam paczki z nysa w tym samym czasie ,. inne dochodza a kilka utnknelo na tym trackingu.. widocznie jakis problem - moze ukradzione ? moze zaginione ? moze obrabowane ? moze musza przejsc przez UC ?
Moje zamówienie wreszcie wyszło na prostą, nie wiem może miałam szczęście ,może zwyczajnie miała dojść a moja cierpliwość była wystawiona na 41 dniowa próbę? Mniejsza z tym...Spór na pay palu założyłam zwłaszcza po tym jak mi zmieniono datę wysyłki z 21 czerwca na 26 lipca w sumie do póki nie otrzymam paczki do sporu się nie dotykam .Wczoraj dostałam status o Nysie okazało się że był prawdziwy ,dziś paczka została przekazana kurierowi
Agamewa - Moje zamówienie wreszcie wyszło na prostą, nie wiem może miałam szczęście ,...

źródło: comment_IA5YM3dM7mKFYfIAGWee9418FrLDsIVT.jpg

Pobierz
@L3H0 No właśnie miałam trochę szczęścia że długo nie musiałam czekać na status z Nysy na DPD ale nie ukrywam że kontaktowalam się z nimi dosyć często a może paczkę wydały bo miały mnie już dosyć :)