Wpis z mikrobloga

  • 11
Mirki. Przedstawiam Wam balkon typu wagon, zagospodarowany z myślą o #dzieci. Jest mała piaskownica, tablica do pisania kredą, niżej można pisać mazakami suchościeralnymi. Wymiary tablicy 45x200. Jest stary dywan, można wytrzeć stopy z piachu i jest cieplej w tyłek.
Balkon pełni też funkcję ogródka. Jest mięta, szczypiorek, bazylia i pomidor w doniczce. Aby poczuć się jak na prawdziwym wypoczynku, mam dwa kwiaty, ale jeden nie wiem czemu przestał kwitnąć. Jak chcę się czuć jak nad morzem to wystarczy włożyć nogi w piach. Relax na maxa. I ważna rzecz mieśczą się dwie suszarki na pranie, ale wtedy trzeba lewitować ;) w kom więcej fot
#relaks #diy #zrobtosam #gownowpis #chwalesie
kulu - Mirki. Przedstawiam Wam balkon typu wagon, zagospodarowany z myślą o #dzieci. ...

źródło: comment_eyida5yIW3el2p84q8TvI6hrKEuVpZvH.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Shmit ja swoje dzieci wychowuję, a nie hoduję i nie drą gęby na balkonie. Nie zawsze można iść na plac zabaw, a tak jest jakieś wyjście z sytuacji.
@revoolution faktycznie ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sex4all uważam że wszystko jest dla ludzi, nie ma darcia ryja. Trzeba uczyć dzieci dobrego zachowania.
@Andi128 moja największa bolączka, bardzo ubolewam że mieszkamy w bloku. Mam nadzieję że to się kiedyś zmieni.
  • Odpowiedz
@kulu: to wtedy spoko, bo obserwuje coraz częściej jak dzieciaki drą ryje wszędzie a rodzice maja to w dupie. Ja bym podlewał kwiaty mocno na balkonie gdybym miał coś takiego pod sobą bo chce ciszy i spokoju
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Shmit ja kocham ciszę i spokój. Czasami to mnie więcej słychać bo dzieci ciągle uciszam xd Można czasami mówić głośniej to normalne, ale bez darcia. Na tym punkcie jestem wyczulona. Jestem też przeciwnikiem biegania po domu. Moja podłoga to czyiś sufit. Wszystko ma swoje granice ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@RandomowyMirek bo raczej.ale jak mniejsze śpi, to większe może się pobawić. To jest dodatek, który ułatwia życie, ale normalnego placu zabaw nie zastąpi. Nawet nie ma szans.
  • Odpowiedz