Wpis z mikrobloga

  • 2
Co moglo być powodem tego, ze laska z ktorą tańczylem w klubie, pomimo sumptomow ze sie jej podobam. Uciekła?

Dzisiaj byłem poimprezować w klubie,. Przez jakis czas obczajalismy z kolega kogo by tu wziac do tanca(słaby wybor i techno) po jakims czasie zauwazylem ze przyszly 2 laski, tzn. wiec ja wzialem jedna, kolega drugą. No i ta laska od razu sama mnie zaczela zagadywać, .pytala czy studiuje itd. ja tez cos tam pytalem. No i tak sobie chwile tancujemy cos tam gadamy, az sie mnie pyta skąd znam Wojtka.... Ja w ogole nie wiem o co chdozi i pytam jakego Wojtka, ona no tego ci tam stoi. Ja na to ze nie znam zadnego, ona juz tak jakby cos skapowala i mowi ze On powiedzial, ze jesteście najlepszymi kumplami, Juz wiadime bylo ze to jaja. No to mowie tak w zartach ze skoro tak mowi, to pewnie tak jest. Jeszcze chwilke tancujemy i zsraz cos mi sie drze do ucha, usluszalem tylko ze za 15 minut cos tak i cos tam musi isc. Cos zagadala do tego wojtka, wziela kolezanke i poszly

I teraz pytanie. Powodem jej odejścia mogl być moj #!$%@? taniec? (wydaje mi sie ze sie nie zgrywalismy za bardzo) czy było jej glupio przez Wojtka? A moze za czesto mówiłem jej "co" bo bylem głuchy i ją to irytowało ?

#podrywajzwykopem #taniec
  • 2
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pancho Moglem rzeczywiscie. Ale jakos tak sie to szybko dzialo, ze zanim mi to przyszlo do glowy, to jego chyba tego Wojtka tez juz nie bylo
  • Odpowiedz