Wpis z mikrobloga

Hej!
Jakiś czas temu we wpisie pytałem czy ktoś próbował dosypywać brokatu spożywczego do wina. Okazało się, że nie, dlatego sam przetestowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Efekt (mam nadzieję) widać na poniższym filmie. Na żywo prezentuje się lepiej.
Dosypałem brokatu złotego i srebrnego, ten pierwszy lepiej wygląda, ale to chyba zależy od koloru samego wina.
Niestety przy dosypywaniu zapomniałem nagrać jak wygląda srebrny wiec teraz nagrywałem (różnica w jakości filmów Redmi 4A vs Note 7). Ale za to mogę powiedzieć, że po dwóch tygodniach efekt dalej się utrzymuje, brokat nie rozpuścił się, jedynie osadza się na dnie więc trzeba zamieszać butelką.
Wg. mnie nie zmienia też smaku wina, a jak już to wpływ ma znikomy (próbowałem samego brokatu, raczej jest bez smaku, chociaż wyczułem delikatną słoność)

Ogólnie polecam sposób na ukrycie nieudanego wina ( ͡ ͜ʖ ͡) Albo zaskoczenie osób, którym się będzie serwować, #rozowepaski (mama i siostra xD) były pod wrażeniem.

Brokat kupiłem stąd bo najtaniej mi wyszło z przesyłką ( ͜͡ʖ ͡€)
#winiarstwo #wino #winodomowejroboty #zrobtosam
orange92 - Hej!
Jakiś czas temu we wpisie pytałem czy ktoś próbował dosypywać brokat...
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orange92: OP delivered, good guy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na ostatniego Sylwestra mieliśmy szampana ze złotym brokatem, wyglądało fajnie, smaku nie zmieniło, więc w sumie zgadza się z tym, co napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz