Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie. Na koncie w psn mam 3 złote. Po wybraniu abonamentu ea access na rok i dotarciu do okna z potwierdzeniem zakupu widzę kwotę 76,99 zł do zapłaty i aktywnym guzikiem dodaj metodę płatności. Czy jeśli doładuję konto psn kwotą 100 zł, to będę mógł zamówić usługę (aktywny guzik zamów i zapłać) nie podając numeru karty kredytowej/debetowej?
#ps4
  • 9
@artem66: najpierw doładuj portfel/konto i będziesz mógł kupić normalnie
Zawsze najpierw pobiera to co jest w portfelu, jeśli brakuje w portfelu a jest podpięta karta to resztę bierze z karty
@janushek:
Gdzieś czytałem, że mając 80 zł w portfelu nie da się zamówić tej usługi i należy konto psn doładować dwukrotnością rocznego abo (na koncie psn musi być wtedy przynajmniej 160 zł). Czyli to bzdura? Wystarczy 80 zł w portfelu i można zamawiać? EA w takim wypadku nie zawoła o nr kart?
Gdzieś czytałem, że mając 80 zł w portfelu nie da się zamówić tej usługi i należy konto psn doładować dwukrotnością rocznego abo (na koncie psn musi być wtedy przynajmniej 160 zł). Czyli to bzdura?


@artem66: no brzmi jak bzdura, nie wiem po co 2x więcej hajsu potrzebne niby, lol.
Nigdy tak nie było, sam jeszcze nie kupiłem ale naprawdę wątpię żeby tak było.