Wpis z mikrobloga

Homoseksualizm jest chorobą. To zostało dawno temu stwierdzone przez naukowców, jednak WHO na podstawie głosowania a nie badań wykreśliło homoseksualizm z listy chorób. Nauka to badania a nie głosowanie, równie dobrze WHO może zagłosować że cukrzyca nie jest chorobą. Niezależnie od głosowania pseudonaukowców z WHO cukrzyca i homoseksualizm nadal są chorobami.


#shitwykopsays #eacki8content #ratujmypolskeprzedeackim8
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RafiRK: Ale Ryu to Ty szanuj... W tym wątku nie mogę mu przyznać racji, bo jak dla mnie atakowanie twórczości, która jest neutralna wobec tematu ze względu na autora to jakaś porażka.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: pewnie, szanuje. Dlatego nic tutaj jego nie wrzucam. Czasem mógłby odpuścić bo w swojej "internetowej walce o bliżej nie znane cele" zasadniczo przegina.
  • Odpowiedz
@Tamerlan:

jak dla mnie atakowanie twórczości, która jest neutralna wobec tematu ze względu na autora to jakaś porażka.


No i tu masz rację, bez sensu jest atakować neutralną twórczość z powodu poglądów autora. Te środowiska LGBT same się kompromitują takimi akcjami. Czy ktoś kiedyś bojkotował twórczość np. zespołu Queen dlatego że F. Mercury był biseksualistą ?
  • Odpowiedz