Wpis z mikrobloga

  • 2
@Shegis: Nie kupiłem, oglądałem w Swissie. Ogólnie uczucia mam mieszane, będę musiał zrobić kolejne podejście, ale do innego egzemplarza tego modelu.
  • Odpowiedz
@miiihau: zegar zdecydowanie zasługuje na te następną szansę. Dobrze ze masz gdzie je pomacac. Pytałeś czy mają inny egzemplarz na magazynie?? A ten luz, który był na bezelu to że cały luźny był?? Czy "backplay"??
  • Odpowiedz
  • 1
@AllieCaulfield: Na sklepie nie było, ale w mieście Swissow jest dużo, wiec gdzieś pewnie zahacze i sprawdzę ;-)
Bezel na zegarku siedział ok, ale latał przód tyl dotknięty lekko, irytujące. No chyba, ze to normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć miałem na sobie skxa i tam siedzi ciaśniutko ;f
  • Odpowiedz
  • 1
@AllieCaulfield: Jasne, z tym, ze desperacko nie szukam póki co. Będę sprawdzał pewnie, w tygodniu zawsze gdzieś zahacze to będę miał powód, zeby znowu wejść do sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
980, są wersje po 833 za modele powystawowe - normalnie mi to nie przeszkadza i nawet bym za tym optował, ale przy tej ‚jakości’ to bardziej szanuje święty spokój po zakupie niz 150zl :D
  • Odpowiedz
@miiihau: ja wyrwalem swój za około 550 PLN z drugiej ręki ale stan wzorowy. Bardzo przyjemny zegarek. Niby on chyba jest jako 42mm (??) ale nosi się jak znacznie mniejszy. Z tego co pamiętam to na Twoją łapę taki mniejszy powinien być. Ten w kolorach czarny/czerwony jest bardzo ładny. Ta wersja, którą ja mam ma bardziej militarny charakter (szczególnie na czarnym lub oliwkowym nato).
  • Odpowiedz
  • 0
@AllieCaulfield: Głównie po to wstąpiłem przymierzyć, zeby sprawdzić czy duzy nie będzie. Jak na 42mm, bo tyle rzeczywiscie ma to lezal bardzo ok. Poza tym do szortów i tshirta, wakacyjny zegarek na gumie to może być nieco większy :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miiihau: ilość kliknięć to najmniejsza bolączka skoro w 95%(popraw mnie jeśli się mylę) czasu będziesz mieć go na lądzie a nie pod wodą. W dodatku proszę cię, miej dostosowane oczekiwania do ceny.
  • Odpowiedz