Wpis z mikrobloga

@Szantos: Powodzenia mirku, to teraz się zacznie. Wydatków a wydatków, moje pierwsze auto dzisiaj kończy równe 28 lat na polskich drogach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@reddml: póki co najszybsze auto jakim jechałem to stare mondeo z dwulitrowym dieselem, więc ta toyota w zupełności mi wystarczy :p
@Lardor: dzięki, mam nadzieję że moje też długo wytrzyma. W zimę będę chował pod kocem xD
  • Odpowiedz
@ArchDelux: powiem ci tak, w tej wersji którą ja mam chodzi w granicach 8-14k w zależności od stanu. W mojej trzeba podłubać w zawieszeniu i hamulcach, wymienić tarcze+klocki, tuleje, ustawić geometrię bo auto trochę pływa podczas prowadzenia. Ale najważniejsze rzeczy są w super stanie, buda zdrowa, lakier jak na 20 letniego dziada też ok. Nie ma do czego się przyczepiać, nie za tę cenę :D
  • Odpowiedz
@wojtoon: to była jedna z pierwszych rzeczy jakimi się zainteresowałem po tym jak odkryłem ten model no i nie jest ciekawie jeśli o to chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@comer123: trochę tak jest, dzięki :)
  • Odpowiedz
@wojtoon: wiedziałem na co się piszę, to nie jest tak że zobaczyłem i stwierdziłem że kupie bo wygląda jak lambo dla ubogich. Od samego początku siedzę na grupach fanowskich dotyczących tego modelu, auto jest kupione sercem i mam nadzieję że jeszcze długo pojeździ :)
  • Odpowiedz