Wpis z mikrobloga

Udało mi się dotrzeć na rynek we #wroclaw i zaczynam mój drugi weekend kiermaszowania. Póki nie znajdę innej pracowni to dobra okazja kupić coś ode mnie. Zapraszam nawet jeśli nie zamierzacie nic kupić, jest tu dużo wrocławskich artystów i jest na co popatrzeć. Kiermasz jest w przejściu Żelaźniczym na rynku i jest tu o tyle fajnie, że cień jest przez cały dzień i dosyć chłodno. Tak jak miesiąc temu na hasło usuń konto ( ͡º ͜ʖ͡º) daję upust. Chętnie też opowiem coś o ceramice tu lub na żywo, czymś się muszę zająć przez te 8h haha #chwalesie #tworczoscwlasna #justynaceramika
Symmachus - Udało mi się dotrzeć na rynek we #wroclaw i zaczynam mój drugi weekend ki...

źródło: comment_VMIRvSzlc3yvrVNLQKw4slyoprkAwntU.jpg

Pobierz
  • 13
@Symmachus: Tu mnie zaskoczyłaś z Niemcami, Moja Rodzicielka maluje porcelanę od lat i Niemcy się zainteresowali, maluje mega proste wzory dla Nich związane z lokalnymi klubami i specjałami i zawsze jak przyjeżdżają po nową partię to stara im zeszła :/
@Symmachus jesli dorabiasz sobie i zysk nie przekracza 1000cbl/mc to nie musisz prowadzic dzialalnosci. Kiedys gadalem z malarka i mowila, ze w jej zawodzie sprzedaz nie jest opodatkowana. Rekodzielo to tez dzialalnosc artystyczna, ale nie zglebilem tematu. Powodzenia ^^
@Jerry_the_Coin Miałam inne wyobrażenie i zupełnie się zaskoczyłam. Niemcy zawsze podchodzą i są ciekawi, ale jak słyszą cenę to uciekają.
@NaopaK Niestety początek się zgadza, ale podatek trzeba płacić razem z pitem :( ale jak ma się paragony na rzeczy związane z twórczością to można odejmować sobie i zapłacić mniej. Dziękuję Ci bardzo dobre życzenia :) Trzymaj się cieplutko.