Wpis z mikrobloga

@M3095L: jak ci ludzie to robią, przecież teraz praktycznie wszystkie przeglądarki i telefony podkreślają błędy. No chyba że ktoś kładzie lache na to że wyjdzie na analfabetę


@abcde: na wykopie nieraz widać jak ktoś pisze komentarz na jakiś temat, i jedno słowo jest kompletnie nie pasujące do kontekstu, poza początkową literą albo dwoma, czyli słownik w appce podmienił im wyraz na częściej używany, a nie sprawdzili czy jest OK przed
@spere: no ok, ale jak wystawiasz ofertę sprzedaży plus wiesz że ortografia nie jest twoją mocną stroną to chyba można wykazać więcej skupienia xD no i chyba nie powiesz mi że słownik sam podmienił dobrze napisane słowo na wyraz "sprzedarz" xD
@abcde: ja w sumie nie odnosiłem się do przypadku ze skrina u OPa, tylko bardziej ogólnie dodałem odnośnie kwestii, że programy są pomocne z ortografią

no niby są, ale czasami nie do końca właśnie, bo czasem podmieniają same wbrew woli autora
no i #!$%@??


@przegrany_przegryw: No i to, że twoja teza, że gość ma #!$%@? w ortografie i trzepie na robieniu bud niemały hajs, na pewno większy niż ludzie, którzy tak bardzo zwracają uwagę na ortografię/gramatykę jest nieprawdziwa.

A Piotr Żyła IMHO pisze poprawnie po polsku.
buddy xD ale ma rację, nie.musi być mądry, żeby sprzedawać domki dla piesków ( ͡º ͜ʖ͡º)


@banjo: Człowiek który jest dobry z ortografii jest mądry?