Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#hacking #bezpieczenstwo #it

Nie wiem dlaczego szukam tutaj pomocy, ale to chyba kwestia tego w jaki sposób myśli przeciętny użytkownik z internetów. Mam pewną stronkę do phishingu facebooka - standard, wygląda jak strona logowania fejsa, ale nigdy nie przekierowuje do logowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) - dane rzecz jasna lądują w pliku tekstowym. Stronka naprawdę działa nieźle i rzecz jasna jest co do joty identyczna z tym co jest na głównej facebooka - adres rzecz jasna jest inny, ale na to ludzie nie zwracają uwagi.

Teraz pytanie do mireczków?

W jakich okolicznościach przeciętny internauta łyknał by tego 'baita'? Problem polega na tym że na fejsie nie da się wysyłać prywatnych wiadomości - to raz. Mam maila mojego 'celu', ale phishing mailowy z użyciem jakiegoś skryptu z php z funkcją mail() że podszyć się pod adres mailowy facebooka to dla mnie zbyt trudne, dlatego że nie znam za bardzo html'a, żeby zrobić template wiadomości graficznej z facebooka - a taka zwykła tekstowa forma maila nikogo chyba nie przekona...

Podrzucicie jakieś pomysły?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8