Wpis z mikrobloga

Jest mi tak bardzo smutno. W końcu stało się, wyrzucono mnie z pracy nagle i z głupiego powodu (umowa zlecenie podpisana chyba z 6 raz, ale Janusza nie obchodzi prawo). Straciłam dostęp do pieca i przez dłuższy czas nie będę mogła przyjmować zleceń, ponieważ nie mam czym ich malować i nie mam gdzie wypalić. Boli mnie strasznie serce, kolejny raz usłyszeć że "jesteś inna i nie pasujesz tutaj" ponieważ zamiast dawać się dymać i wychwalać pod niebiosa szefa miałam czelność nie płacić za spuszczenie wody w dzień wolny. Szkoda słów. Jestem w ciężkiej depresji i nie wiem co ze sobą zrobić. W ten weekend zaczyna się kolejny kiermasz, a ja nie mam siły iść na niego. #justynaceramika
  • 12
@WiFoN_xD jak się pozbieram spróbuję. W wypowiedzeniu były sama kłamstwa i zmusiła mnie do podpisania bo mnie pozwie. I ma znajomości więc nie będę mieć życia we Wrocławiu. To jest chory człowiek.
@Symmachus: Trudności są do przezwyciężenia, chwilowo jesteś bez pracy, ale z taką unikalną umiejętnością nie ma się co załamywać. Popatrzyłem na twój profil i wydaje mi się, że możesz osiągnąć lepsze ceny sprzedawanych kubków celując w zagranicznych odbiorców, może etsy.com. Niestety nie wiem jakie są koszty prowadzenia takiej działalności na własny rachunek tj. piec materiały itp. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zbanowanyzapaste wykorzystywanie jego zasobów i nie pozyskiwanie nowych klientów. Powiedziała mi w twarz że musiała coś tam wpisać bo to oczywiście nie prawda. Poszło o to, że w dni wolne od pracy piłam wodę dla pracowników i korzystałam z toalety i zuzywalam prąd który i tak świecił. Nie miała pieniędzy by mi dawać podwyżki ani umowę o pracę i zgodziła się, bym wypalała za darmo w zamian. Nagle stwierdziła że jednak mam