Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KeDreJ: A było to chociaż raz porządnie ogarnięte? Tj. Obrazek zaaprobowany przez społeczność tagu i zgłoszenie w odpowiedni sposób?
Wiem że była tu ostatnio organizowana akcja, ale w pewnym momencie ucichła i nie mam pojęcia czy została dociąhnięta do końca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KeDreJ: No właśnie. Jesli ci się chce to możesz jutro z rana zebrać poprawnie wykonane projekty i zrobić jakąś ankietę, które tło powinno być ustawione. Po jutrze, można napisac na kontakt linkując do ankiety i wrzucając im wybrany obrazek. Myślę że przejdzie z twojego konta, skoro ma już ponad rok i aktywność na tagu, ale jeśli masz wątpliwości to równie dobrze ja mogę do nich napisać(konto prawie 6 letnie) ;d
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KeDreJ: Wsio. Niektóre lepsze, niektóre gorsze, ale to do tagu ma należeć wybór, nie do mnie.
Żałuję tylko że nie idzie znaleźć banerów z czasów pierwszych prób zdecydowania o ustawieniu czegoś :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KeDreJ: No wg Mnie to powinno się to skupiać na rdzeniu, czyli na Majorze i, przede wszystkim, Kononie. Uszedłby jeszcze Meksyk, Niemiec, Czeczet i może Nero ze względu na długą obecność na szkolnej i niemały wkład. Postaci takie jak Starosiuk, Wasiluk czy pan Tomasz wiadomo że budzą sympatię, ale tak naprawdę pojawiały się tylko epizodycznie, a wstawianie ich wszystkich prowadzi do przećpania i nieczytelności - taka moja opinia.
@jw133718: my jesteśmy poważni ale nie jesteśmy poważni gdy dochodzi do takich momentów wyrabianych przez @Moderacja jak np. usuwanie wpisu za napisanie słowa "Sławek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jestem bardzo poważnym człowiekiem ale takie rzeczy są nie na miejscu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KeDreJ: Właśnie w tym problem, że od dłuższego czasu spadają. Zostają komentarze(z "wymazanym" nickiem) ale wpisy stają się niedostępne. Właśnie dlatego pierwsze banery przepadły, chociaż fotki wciąż są pewnie na serwerach.
@KeDreJ: Czy ja wiem czy taki bezbecki. Przynajmniej tam coś pożytecznego robią. Tylko no właśnie. Baner. Na baner nie ma co liczyć. Olewali nas, olewają i olewać będą. Moderacja już woli wąchać majtoszki zbożowej księżniczki niż dać w końcu baner.