Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Udało się tutaj komuś odwołać od perma za bycie toxic? W zasadzie to tylko odpowiadanie na zaczepki i pisanie prawdy jak np. jungler 0 ganks, jg diffefence itp. potem taki urażony gracz zgłasza cię i dostajesz perma z automatu nie używając żadnych obraźliwych wyzwisk.
#leagueoflegends
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZADYMIARZ_PL: mi powiedzieli, że "k---a" oraz "no wonder why you are hardstuck xd" jest toxic, więc raczej nie odbanują. pajace z riot, szkoda że tak interów nie banują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Feargan: no oczywiście niby za 3 gry, w jednej jungler diffefence i are you autofilled to były najmocniejsze słowa a już 3 osoby pisały, że mnie reportują, potem dostaje się bana z automatu a Riot ma w------e
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL: oni mają tylko trigger wordy, za które leci ban z automatu, matke możesz komuś 20 min wyzywać i jak dobierzesz odpowiednie słowa to bana nie dostaniesz. Oni tylko udają, że coś robią
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL: no ostatnio jak na smurfie grałem, jeden ziomek w 2 meczach przez praktycznie cały czas obrażał nam rodziców i nas, stał na afk i tylko p-------ł. W-------m się i w tickecie do supportu w którym się od 14d odwoływałem powrzucałem screeny tego co pisał i sie spytałem czemu tego nie banują. Oni napisali, że przyglądają się każdej sprawie, ale łatwiej jest rozwiązywac te obvious sprawy (c--j że na screenach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xVolR: Czyli typowo kopiuj wklej formułka. 6 lat gry poszło się j---ć.
Na smerfie po banie dzisiaj napisałem że skoro jungler jest 24/7 na topie to może by bota zaczęli wygrywać z naszym junglerem, nic więcej. Gościu zwyzywał mnie z kolegą jakim to ja nie jestem noobem i po grze napisali że mnie reportują za verbal abuse.
  • Odpowiedz
@xVolR: trzeba będzie tak robić na smerfie jeśli tego konta nie odzyskam


@ZADYMIARZ_PL: Tak ale w ogóle nie jesteś toxic. K---a jak wy ludzie sami się oklamujecie to jest niemożliwe. Spójrz w lustro.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sezzart: @Murasame: XD chyba lepiej wiem co napisałem jg diffefence to było najbardziej obraźliwe stwierdzenie w 3 grach z których dostałem bana, z tym smerfem to żart. Chłop w lobby jeszcze pisze, że autofilled jg bierze leesina buduje trinityforce robi 4/10 napiszesz mu jg diffefence potem on coś zaczyna p-------ć odpiszesz mu i masz reporta, potem zostajesz usunięty z gry za pisanie właśnie tego co ty, żeby gościu
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL: spojrz w lustro czlowieku, nawet nie widzisz jak bardzo sie oklamujesz XD. perma nie dostaje sie za nic. musiales dostac iles banow po drodze. kiedys tez duzo flamowalem i byly bany, ale od czasu jak przestalem nie mialem zadnego, wiec jak widac da sie
XDD jeszcze ten nick zadymiarz_pl XDD, na pewno nic nie pisales XD
  • Odpowiedz
@sezzart: gosciu XD XD XD XD Nie wiem chcesz logi z chatu? Ja chyba wiem lepiej co pisałem. Tutaj bot daje bany z automatu za spamowanie, bez żadnych obraźliwych słów itp. pisanie, że ktoś słaby gra nie jest flamowaniem, wg riot jest. To już nie moja sprawa.

HaHa ma nick zadymiarz PL to pewnie jakiś patus HaHa
  • Odpowiedz