Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Z rana miał być szybki krótki kurs na rozładunek i do domu. I znowu jak małe dziecko dałem się namówić na zmianę planów i kolejne 600km. Tego to już naprawdę nie da się zrobić na 9, a nawet 10h jazdy. Nocka w kabinie. Ok 42 minuty czasu jazdy na #tacho zabrakło mi do Białegostoku. Dobrze że przynajmniej jakieś żarcie zdążyłem kupić bo znowu wylazłem z domu (o 5:15, hehe) bez śniadania (ale z kawą) i zaraz bym wegetarianom cała trawę w okolicy zeżarł. W końcu o zdrowie trzeba dbać. Wrzody same się nie wychodują

PS. 630km wyszło. Chyba słabo, nawet jak na krajówkę. No ale rozładunek, załadunek, nawet trochę w korkach na wahadłach postałem :)
#drogipamietniczku #trzymaczkierownicy #gownowpis i to bardzo
Pobierz totalski - Z rana miał być szybki krótki kurs na rozładunek i do domu. I znowu jak ma...
źródło: comment_yWmMXh2sfkdvQKpRilvGW2cZqzqS9w6o.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lardor: liczy co do minuty czy jedziesz, pracujesz w inny sposób, czekasz na polecenia, czy odpoczywasz. A jak nie ma cię w pracy to po przyjściu masz ręcznie wpisać co robiłeś, tak by wyspowiadać się z każdej minuty w dobie. Normalnie można jechać 9h. Dwa razy w tygodniu do 10. Lepiej ucz się tego tacho uważnie bo temat zagmatwany, a kary ogromne. ;)
@totalski: Półki co to idę na miejskie, tylko muszę klasyfikacje zdać a to jest, mnie więcej ogarniam tylko nigdzie nie mogę znaleźć co znaczą te znaczki chcę poznać ich znaczenie wiem, że dwa młotki to praca a łóżko to odpoczynek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mortasmortas: tylko wiesz, zero ekspresówek, prawie wszystko po żółtych i 100 km po wspominanej juz kiedyś niesamowicie upierdliwej krajówce z zakazami :)
No i wahadełko. Takie na pół h :)
Półki co to idę na miejskie,


@Lardor: podobno w białymstoku kilka miejskich ma tachografy na wypadek dłuższych wyjazdów czy np wynajmów. Ale to już np @sultanomariano trzeba by pytać. Poza tym nie ma osobnego egzaminu na "tylko autobusy miejskie" więc cię raczej zapoznanie z tym stresującym urządzonkiem nie minie :)

A kilometrów wyszło trochę więcej, bo te 630 z janosika wziąłem a on nie całą drogę działał :)
@Lardor na miejskich tachografów nie ma. Znaczy są, ale nieaktywne i nie będziesz potrzebował ich używać, chyba że dostaniesz jakieś zlecenie albo dłuższą trasę - a raczej nie dostaniesz

Po prostu wsiadasz i jedziesz, jak w osobówce ;) czas pracy jest pilnowany, ale w trochę inny sposób niż w tacho