Wpis z mikrobloga

#oswiadczyny #zareczyny #jublier #warszawa #pierscionek

Mirki, mireczki, mirunie,

Chciałbym dokonać zakupu pierścionka zaręczynowego, ale po opiniach innych wykopowiczów pod powyższymi tagami, chciałbym spróbować zaczerpnięcia informacji o tym, ile może kosztować wykonanie pierścionka u jubilera (nie w salonie, nie w sieciówce).

Czy jest tu ktoś z Warszawy, kto może polecić mi jakiś sprawdzony zakład jubilerski?
  • 10
  • Odpowiedz
@MrGabor: Taniej i lepiej. Jak chcesz to upatrz sobie jakiś pierścionek w Aparacie i idź do gościa zapytaj ile by taki wyszedł u niego . Rozmawiasz tam bezpośrednio z gościem który to produkuje
  • Odpowiedz
@MrGabor: nie kombinuj tylko kup coś w sieciówce z cyrkonią i tyle. Zaręczynowy to i tak ponosi rok-dwa i zmieni na obrączkę albo zmieni chłopaka.
Jak się pytasz o koszty to cokolwiek na zamówienie i tak będzie miałkie. Najgorsze co możesz zrobić to kupić pierścionek z jakimś małym diamentem o wadze ludzkiego włosa. Ani to ładne ani tanie.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: Jeśli mam płacić w sieciówce za coś, co mogę mieć taniej i tej samej jakości to dlaczego miałbym przepłacać? Wiele osób wykonuje takie produkty i jakoś nie słyszałem o niezadowoleniu, dlatego zależy mi, by znaleźć dobrego rzemieślnika, a nie partacza.

Niektóre kobiety noszą pierścionek zaręczynowy również po ślubie, ale na drugiej ręce.
  • Odpowiedz