Wpis z mikrobloga

Brawo Mirki! Jestem z Was dumny! Pokazaliśmy wspólnie, że takie oddolne akcje mają sens i mogą przynieść pożądany efekt!
Czas na małe podsumowanie zaczętej wczoraj o 16:30 akcji:
- OLX w końcu zaczęło masowo usuwać ogłoszenia ze zmanipulowanymi tytułami (i robią to jak na razie bardzo sprawnie) - dawniej mimo wielokrotnych zgłoszeń nic się z takimi ogłoszeniami nie działo,
- OLX wrzucił na swojego bloga wpis informujący o tym, że "Tytuł ogłoszenia nie może zawierać słów, fraz, które nie są związane z oferowanym przedmiotem"
- o akcji napisał spidersweb co niewątpliwie pomogło naszej sprawie,
- wpis informujący o rozpoczęciu akcji na Mirko zdobył 3793 plusy,
- znalezisko dostało 4162 wykopów i szybko znalazło się na głównej z płomieniem,
- niezliczona ilość pękniętych dup Januszów którym OLX usunął ogłoszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze raz dziękuję, wspólnie udało nam się zmienić coś w tym świecie i mam nadzieję, że to dopiero początek i takie ogłoszenia pozostaną już tylko przykrym wspomnieniem.
#olxnieallegro #nieolx #januszebiznesu #januszeolx #olx
Skyler - Brawo Mirki! Jestem z Was dumny! Pokazaliśmy wspólnie, że takie oddolne akcj...

źródło: comment_D3SoEK6GUHhHWoQWQ5DLOO1f1JMoanmT.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
"Tytuł ogłoszenia nie może zawierać słów, fraz, które nie są związane z oferowanym przedmiotem


@Skyler: Też zgłosiłem kilka aukcji. Człowiek szuka varadero a w pierwszych 6 wynikach ma same nie varadero.
  • Odpowiedz
Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że Vikopu użyłeś w walce z januszami na olx? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakiego to ty (specjalnie z małej litery) nie wymyśliłeś planu. Może byś lepiej wykorzystał Vikop? Zamykam temat. #pdk #heheszki #olx #januszebiznesu

Grejt job mirku, tego raka trzeba eliminować z olx. To teraz
  • Odpowiedz