Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto wpadł na pomysł robienia sportowego SUVa, który bierze 7 osób na pokład, ale skoro już #skoda próbuje to sprawdziłem.
No i co by tu powiedzieć - sportu nie widzę.
Alcantara, znaczki czy fake karbon to nie wystarczą, zwłaszcza jak wspomną, że pod maską #diesel.
No fakt ma 240 KM, ale auto jest po prostu szybkie - nic więcej. A pali z 8 litrów.
A poza tym zwykły pojemny i komfortowy #kodiaq
Na test zapraszam tutaj

Dla tych, którzy nas nie znajo, zapraszam do przejrzenia tagu #motopodprad ---> tak sobie piszemy o samochodach
#motoryzacja #samochody
stopaotestuje - Nie wiem kto wpadł na pomysł robienia sportowego SUVa, który bierze 7...

źródło: comment_zXTu26XGDaoiPLo0GHQmHUhFli1F8ne6.jpg

Pobierz
  • 19
Tyle to mi pali AR 159 2,4 w trasie przy spokojnej jeździe xD


@hpiotrekh: z 8l w trasie w dieslu to przynajmniej trzylitrowe bmw lub audi. W tych czasach, mowa o nowych autach

Przy jeździe z ograniczeniem np. nowe Mondeo z dieslem potrafi spalić 4.x l / 100km. Jechałem, widziałem
A cena jest dobra 235k


@stopaotestuje: cena dobra, tylko czy dobra jak za Skodę? Bo Audi Q3 z 230 konnym silnikiem i 6.3 do setki, startuje od 181k, a Q5 o podobnych parametrach z 211k ( )
@stopaotestuje: no i dadzą więcej kuni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) fiat w jeepie tak robi że nawet przy tym samym silniku masz różne wersje oprogramowania które są odpowiednie dla wersji którą wybierzesz 120 lub 150 czy też 180 koni
@hpiotrekh: Chcialem kupic tego nowego koleosa, ale silnik mulowaty troche, chociaz pewnie przez skrzynie cvt.
No i zdecydowalem sie na cayenne 3.0d 250KM, gdzie spalanie srednie zazwyczaj ponizej 8 jezdzac krotkie trasy po miescie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@hpiotrekh: Niestety.

Oferowany będzie tylko z napędem na przód i manualną skrzynią biegów. Z podobnym motorem dostępny jest też X-Trail i są to propozycje przeznaczone dla spokojnych kierowców. Ci z kolei, którzy potrzebują napędu na cztery koła lub wymagają przekładni automatycznej, będą zmuszeni do wyboru jednostki 2.0 dCi o mocy 175 koni w połączeniu ze skrzynią CVT.