Wpis z mikrobloga

Stworzyłam sima z zakolami. Mam na niego plan - ma znienawidzić wszystkie kobiety w simsach. Na razie nie lubi dwóch kobiet, ale to dlatego, że krótko nim gram.
Urządziłam mu odpowiednio mieszkanie żeby nie było zbyt ładnie w środku. Takie typowe mieszkanie przegrywa z zakolami.
#simsy #sims2 #gramwsimsy
P.....a - Stworzyłam sima z zakolami. Mam na niego plan - ma znienawidzić wszystkie k...

źródło: comment_ANceTBN2e2PsF9C18lx4ge67qXOYh4U0.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no ja moja simke zrobilam typowa karyne - 7 dzieci kazde z innym w tym jedno ciemne, 3 z mezami sióstr a jedno z listonoszem. 8 osob to maks wiec pozniej puszczala się niezobowiazujaco i robiła karierę (kiepsko jej szło) w przestępstwach. Dlatego zeby się utrzymac jej dzieci malowaly po szkole. Ogólnie patolka, najmlldsza corka lekarki i polityka, dobry dom itp


@CzarneChmury: P--------z, że takie rzeczy można tam robić :D.
  • Odpowiedz
@CzarneChmury: Nie przebijesz mojej simki - pani lekkich obyczajów, która dorobiła się własnego "domu uciech", stała się ultra bogatą burdelmamą, a skończywszy karierę zajęła się plantacją i dilerką marichunaen. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W całej rozgrywce miała chyba z 20 gówniaków i dorobiła się statusu wampirzego mistrza. Gdzieś tam jeszcze po drodze zginęła przez błąd w grze, ale ją wskrzesiłam. xD Tak, gram z modami. (
  • Odpowiedz
@idiot: to akurat 3, ogólnie to są mody (czy jak to zwą) ze np nastolatka (wnuczka lekarki i polityka) zachodzi w ciążę. Takze np moja zaszła ze swoim szwagrem. Związki homoseksualne - corka lekarki i polityka zdradzila swoją żonę ze swoim szwagrem, zaszla w ciążę. Jej zona również przespala się z tym samym i również zaszła w ciążę. Dodam ze obie rodziny mieszkaly ze sobą. Minus taki ze nikogo w
  • Odpowiedz
@CzarneChmury: Ja nie zauważyłam nigdy, żeby mi ktoś zniknął. Może z rodziny raz, jak miałam więcej niż 8 osób i weszłam do CAS, a miałam moda na duże rodziny. Ogólnie mam na koncie tyle historii, że mogłabym pisać i gadać o tym godzinami. :D Mody dają dużo możliwości.
  • Odpowiedz
@Anelis: niekoniecznie znikali simowie ktorymi sie gralo ale np te postacie z miasta. To w 3 części. Ci co zginęli nie znikali z drzewa genealogicznego ale nie bylo o nich wspomnjen i nigdzie ich nie było, nie dalo sie przywolac ani nic. No i nie starzeli sie na tym drzewie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz