Wpis z mikrobloga

Szkodliwe społecznie XD Tak, byłoby to ok. Tak jak przekonuję ludzi, że jeżdżenie na światłach w dzień i wile innych idiotycznych i szkodliwych przepisów z życia codziennego to głupota, a przecież jest to OBOWIĄZEK.
W którym miejscu jest nazwisko lekarza? I dlaczego np. dziennikarz miałby mieć zakaz podawania takich informacji? To co się dzieje na wypoku byłoby z kolei wg twojej definicji patologicznym oczernianiem Zięby.

Wy, wyznawcy nauki jesteście po prostu niebezpieczni
@Vanni: Pisanie na tematy medyczne, nie mając absolutnie ŻADNEGO przygotowania, powinno być zakazane. A już szczególnie takich bzdur jak wyżej. Co rozumiesz poprzez wyznawców nauki? Ludzi, którzy korzystają z wiedzy, która została bardzo dokładnie zbadana, na wiele sposobów, a nie z wiedzy, którą sobie jakiś debil siadł i wymyślił i powiedział, że tak jest? Trzeba być skończonym kretynem, mieć pustkę w głowie, żeby odrzucać wiele lat pracy znakomitych naukowców. Ale rozumiem,
@SkrytyZolw: Właśnie takich jak ty ludzi, którzy mają niebezpieczne zapędy, bo NAŁKA jest dla nich wyższą wartością od pewnych prostych praw, które nigdy nie powinny być łamane. Jesteście takimi stalinkami, którym się wydaje, że są po jasnej stronie, bo obejrzeli kilka filmików na youtube i wiedzą, że Ziemia nie jest płaska. Naprawdę zaczynam się was bać.
@SkrytyZolw: To teraz już wiem, skąd ten protekcjonalny ton i totalitarne ciągotki. Absolwenci innych kierunków ścisłych nie mają zazwyczaj takiej mentalności, a lekarz, ratownik... co jeden to lepszy.
Tylko myjcie ręce po ornitologicznych zabawach, bo wam na nie patrzymy XD
@SkrytyZolw:oooo skończyłam studia medyczne i co teraz ? już mamy klękać i bić pokłony? kiedy ta kasta zrozumie że nie chwyciła pana Boga za nogi i są normalnymi ludźmi w służbie dla innych? też skończyłem studia i co mam prawo patrzeć na innych z góry i nimi pomiatać? hmm to co to będzie jak powiem że studiowałem na dwóch uczelniach ło matko to dopiero .....
@Vanni: gołębie no po prostu
@sailor_73: Nie, to była odpowiedź na zarzut:

którym się wydaje, że są po jasnej stronie, bo obejrzeli kilka filmików na youtube


Właśnie ja to bardzo dobrze rozumiem, dlatego dbam o swoją wiedzę, żeby móc zaproponować każdemu jak najlepszą opcję leczenia. I nie, nie patrzę na nikogo z góry, ale jak Ty uważasz, że studia dają Ci takie prawo to proszę bardzo. Widzę, że Twój poziom kultury jest dennie niski, zaatakowałbyś mnie