Wpis z mikrobloga

@Poemat: po co mi zwykly? na plaskim to ja sobie moge rurka pojezdzic i taki sam efekt, chce z wypustkami zeby gleboko miesnie porozluznialo zwlaszcza nog
  • Odpowiedz
@Poemat: Jesteś w stanie podać jakieś dobre źródło wiedzy co do masażu / rollowania, z którego można się nauczyć nie mając bardzo specjalistycznej wiedzy?
Co do samego sprzętu, kierować się czymś przy wyborze piłeczki, czy byle była twarda? (roller mam, ale widzę, że faktycznie wszystkiego się tym rozbić nie da)
  • Odpowiedz
@Smackmybitchup: piersiowego czy posladka jak mowisz moze nie, samemu sie nie znam ale na plecy zeby z rana i wieczorem przejechac oraz uda idealne moim zdaniem, dokupie jeszczd taka pileczke skoro dobra na ^
  • Odpowiedz
  • 1
@KTMZ Samemu sobie nie rozbijesz punktów spustowych nawet palcami bo powstrzyma Cię ból, więc taki wałek tym bardziej w tej kwestii g*wno da

@FeC7800 Rollowanie to znajomość przebiegu włókien mięśniowych i tyle, żeby dobrze na kimś wykonywać masaż musisz umieć powyższe + wyćwiczona palpacja + dopiero znajomość technik
  • Odpowiedz
@Poemat: mialem na mysli masaz przez kogos, logiczne, ze samemu sie nie pomasujesz, a z bólem sobie poradze, nie taki bol był przy siadach czy masazu kostkami
  • Odpowiedz