Wpis z mikrobloga

@TheAwaken Nie twierdzę że to wina PiSu, za to TVP twiedzi że to w 100% wina rządu PO - PSL. Kolejnym newsem dnia była piesza pielgrzymka znad morza na Jasną Górę a następnie antypolskie działania partii opozycyjnych. Ta stacja kłamie i manipuluje tak bardzo, że nie wierzę nawet w ich prognozy pogody i informacje sportowe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rpawelek: Mam receptę na lek A w dawce i ilości. We wrześniu mam lekarza i zobaczymy czy przejde na zamiennik.

Ale #!$%@?. Lek za 8 zł opakowanie i go nie ma. Niech podrożeje do 10 zł.. Ja #!$%@? co za kraj
  • Odpowiedz
@PaniPyrka: To ich standardowa zagrywka - jak coś śmierdzi zbytnio nachalna propaganda to wrzucają w cudzysłów i dodają „zdaniem internautów” lub „zdaniem ekspertów”. I przekaz idzie.
  • Odpowiedz
@czupek: Nie kraj tylko producent. To nie kwestia ceny, choć pewnie lek jest refundowany. Należałoby wykreślać z listy takie leki i producent szybko by to odczuł. Na większość leków są zamienniki z identycznym składem, można go dostać bez kolejnej wizyty u lekarza i bez zbędnych nerwów.
  • Odpowiedz
@rpawelek: A nie może być jak w cywilizowanym kraju, że dostaję receptę na lek x, to idę do apteki to pani mówi proszę jest, albo ew. dostawa będzie w przyszły poniedziałek.

A nie, szukaj pan zamiennika, krój tabletkę na 7 części albo jedź 75km bo tam akurat nikt jeszcze nie wykupił ostatniej dostawy.
  • Odpowiedz