Wpis z mikrobloga

Znudził mi się trądzik więc ponownie kupiłem chyba najsilniejszy lek. Oczywiście poza systemem. Dość mam czekanie na wizytę u dermatologa i słuchania go że przerwałem kuracje. Przerwywałem, bo molem dość czekania na te wizyty. Kupuje to znacznie drożej ale przynajmniej nie muszę biegać po recepte i czekać na wizytę.
#tradzik #cera #skora #leki #dermatologia #przegryw #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie
M.....9 - Znudził mi się trądzik więc ponownie kupiłem chyba najsilniejszy lek. Oczyw...

źródło: comment_V2nDUV9Lwjs4jK4HhwtD87bMyNL7c5qk.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: Pamiętam do tej pory, że po 3 tygodniach miałem twarz czystą, jak pupa niemowlaka. Problem pojawił się tydzień po rozpoczęciu stosowania. Tak mnie w krzyżu łupało, myślałem, że to przez te cholerne martwe ciągi i znowu dałem dupy na jakimś powtórzeniu, ale jak się poskarżyłem swojej dermie to powiedziała "to normalne. Niektórzy robią kupę z krwią - to dopiero hardkor". Miesiąc po odstawieniu ból odleciał, ale trzymał się cały
  • Odpowiedz
@rivaldo77:
To zależy od kogo kupisz. Jeden sprzeda Ci paczkę za 100, a drugi za 180
Wiem jak stosować, bo na początku przepisywał mi to dermatolog. Teraz kupuje na lewo, bo nie chce mi się do lekarza chodzić i czekać na wizyty.

Jeśli nigdy nie byłeś u dermatologa i nigdy Ci nikt tego nie przepisał, to nie kupuj tego
  • Odpowiedz