Wpis z mikrobloga

@papaj_21_37: Tak jak w tabeli. Póki co nie zwinęliśmy się od pięciu lat i nie zamierzamy, wręcz rośniemy w siłę. Potajemnie podpowiemy, że szykujemy się nawet na przeprowadzkę biura do bardziej prestiżowej lokacji we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MobileVikingsPL: odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Szefostwo, proszę dać tej osobie podwyżkę! Jestem z wami już sam nie pamiętam ile lat. Nigdy nie zechcę Was zmienić <3
  • Odpowiedz
@MobileVikingsPL: ale ceny ze Szwajcarii do Polski to macie kozackie. Pic rel cennik T-mobile. Kiedyś zapłaciłem złodziejom stawkę maksymalna za roaming (wg tego standardowego limitu, który muszą ustawić, jakoś 250 zł, bo zapomniało mi się neta wyłączyć i jakieś gówna mi się aktualizowały typu pogoda, a przy tych ich stawkach chwila moment i cyk, rachunek na ponad 500 zł miałem).

Jak mi się T-mobile skończy, na bank przeniosę numer do
papaj2137 - @MobileVikingsPL: ale ceny ze Szwajcarii do Polski to macie kozackie. Pic...

źródło: comment_ywrkyR5vce41WyV9vSrd27QhYpdcmE8N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rumeq: Konkrety to 20GB i nielimitowane połączenia/sms/mms za 25zł/mies. A jeśli chcesz taniej, to da się obniżyć rachunki nawet do 0zł, jeżeli będziesz ściągał ludzi na nasz pokład ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chodznapole: Jesteśmy wirtualnym operatorem, ale nie jesteś "dzieckiem" żadnej z korporacji, które działają w Polsce. Korzystamy z infrastruktury wszystkich dużych operatorów, więc pokrycie kraju jest praktycznie całkowite, ale na Play mamy priorytet i tam dostajemy pełny wiatr w żagle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MobileVikingsPL 'Play" Czyli nigdzie nie ma zasięgu ?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MobileVikingsPL: Cześć Wikingowie! Skoro już przebywamy na tym samym portalu, to może zdradzicie po znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie są szanse na zorganizowanie numeru premium dla Fundacji? Póki co tylko z jednym operatorem udało nam się rozpocząć konkretne rozmowy i nie wiadomo jak to się skończy, jesteśmy na etapie kolekcjonowania papierzysk. Jak to wygląda u Was?
  • Odpowiedz