Wpis z mikrobloga

@MobileVikingsPL:

w przeciwieństwie do bicia, gwałcenia i rabowania


I tu mnie straciliście, ale spytam:
Mam w siecio rangeniższej pakiet neta przechodzący z miesiąca na miesiąc i bonusy za doładowania. Uzbierało się 0,5TB. U was też tak jest?
  • Odpowiedz
@MobileVikingsPL: jestem właśnie w trakcie przenoszenia numeru do jakiejś sieci - czy to prawda że jak w tmobile równo miesiąc przed końcem nie złożę papierów o rozwiązanie umowy to na następny miesiąc przedłużają z automatu? Bo minąłem już ten termin i mniej niż za miesiąc mi się kończy umowa a chciałbym się uwolnić od tych złodziei.
  • Odpowiedz
@morazz: Niemal każda umowa na abonament jest automatycznie przedłużana na średnio korzystnych warunkach, o ile się jej samemu nie przedłuży. Plus jest taki, że to przedłużenie jest bezterminowe, więc można w dowolnym momencie wybrać się do innej sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plnk: Nie - by korzystać z sieci w USA, należy mieć środki na koncie i z nich opłacać transfer w miarę korzystania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to nie lepiej znaleźć jakiegoś operatora prepaid na miejscu? Tutaj są zaprezentowane całkiem interesujące opcje.


@MobileVikingsPL: cóż, Plus jakoś potrafi się ogarnąc z pakietem transatlantyckim. Szkoda, że są jedyni. Wychodzi bardzo podobnie jak oferta lokalna, a dużo
  • Odpowiedz
@MobileVikingsPL: dobra, to chciałbym teraz zmienić operatora powiedzmy na was. przeczytałem wyżej, że oferta całkiem spoko ale problem polega na tym, że za tydzień wyjeżdżam i muszę mieć sprawny telefon i nie będę miał jak odebrać przesyłki.

Jak to wygląda w praktyce z czasem oczekiwania na rozwiązanie tej poprzedniej umowy/dostarczenia karty i uruchomienia waszych usług?
  • Odpowiedz
@plnk: Być może - łatwo jednak zapomnieć, że inne sieci w tym samym momencie trzyma na abonamentach za 70zł kilka milionów użytkowników, którzy nieświadomi myślą, że to normalna cena za 600 minut i 200 smsów miesięcznie. Badania UOKiK jednoznacznie wskazują, że Polacy przepłacają. Dzięki temu, część bardziej wybrednych użytkowników, może skorzystać na mniej (lub wcale) opłacalnych dla operatora pakietach. My traktujemy wszystkich równo - dużo w ofercie, za mało na
  • Odpowiedz
@morazz: Możesz ustawić na stronie proces przeniesienia na np. 01.09. Dzień (lub po weekendzie) od zamówienia przyjeżdża do Ciebie kurier z dokumentami przeniesienia i kartą SIM. Po podpisania dokumentów on jedzie w swoją stronę, a my zajmujemy się formalnościami. 31.08 wieczorem dostajesz od nas sms, żeby zmienić kartę SIM w telefonie i 01.09 budzisz się już w naszej sieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli masz więcej
  • Odpowiedz
@Grzesiek_astronaut: To wymagałoby całkowitego przebudowania oferty. Ale możesz obniżać swoje rachunki jeśli chcesz. Za każdego Vikinga w sieci, który przyszedł z Twojego zaproszenia, dostajesz -10% na stałe. Przy pięciu zaproszonych obniżamy rachunki całkowicie do 0zł na tak długo, jak Twoi znajomi są u nas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz