Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Jestem chyba jedynym człowiekiem na świecie, który nigdy nie przeszedł żadnej gry z serii GTA a ogrywałem chyba wszystkie, po za GTA V. Zawsze te gry uważałem za dobre ale na zasadzie: A zagram chwilkę, wsiądę w samochód, odpalę ulubioną stację radiową, zrobię ze 3 misje, postrzelam sobie, ukradnę czołg i rozdupce pół miasta itp. Po jakimś czasie już mi się nie chciało nawet tego robić i odpuszczałem. Wychodziła kolejna gra z serii i znowu robiłem to samo xD Dlatego nawet piątej części nigdy nie kupiłem i nie odpaliłem. Rockstar robi zajebiste światy ale rozgrywka zawsze była taka taka 6/10 ¯\_(ツ)_/¯ A dodatkowo jak już trzeba było wsiąść w znienawidzony pojazd i robić w nim misję to już w ogóle (patrzę na ciebie helikopterze z Vice City ty kutwo xD),(jeszcze samolot z San Andreas i kółka),(Widlak z Andreas też).

#gry #gta #gta5 #ps4 #xboxone
Pobierz
źródło: comment_2QXp0i4j5v4gXTMPFzJuftJZ3PgvJA5t.jpg
  • 25
@Mega_Smieszek ja też żadnej nie przeszedłem w całości, wkoncu i tak kończyłem ściągając 100% Sejwa z internetu albo paczkę savow po każdej misji i se pomijałem misje których nie mogłem z jakiegoś powodu przejść