Wpis z mikrobloga

Gorąca prośba! Poniżej wklejam link do ankiety, która pomoże mi w napisaniu mojej pracy magisterskiej. Ankieta jest kierowana do dzieci, nastolatków, a także dorosłych, którzy wychowywali się w środowisku dwujęzycznym (polskim i angielskim). Bardzo proszę o wypełnienie tej ankiety przez osoby, których temat dotyczy albo podesłanie jej takim osobom jeśli znacie. Jest to 1 z 2 ankiet. Kolejna (krótsza) będzie w języku angielskim. W celu możliwości zestawienia odpowiedzi na końcu ankiety poprosiłam o podanie adresu e-mail(imię czy wiek dziecka może się powtarzać, a nie mam innego pomysłu na weryfikację). Wszystkie uzyskane dane posłużą jedynie do badań i nie zostaną nigdzie upublicznione. Po opracowaniu wyników ankiet, chętnie podzielę się wynikami. Jeśli ktoś zauważy w ankiecie jakieś błędy bądź ma jakieś sugestie to bardzo proszę o komentarz. Z góry dziękuję za pomoc. https://forms.gle/wjaRPLJYbL5qboyK7

#polski #angielski #magisterka #ankieta #badania
  • 5
@uczalka dzięki za pomoc. Muszę porównać polskie ankiety z angielskimi wypełnione przez te sama osobę, nie mam innego pomysłu, żeby łatwo zweryfikować kto jaka ankietę wypelnil, a nie chce pytać o imię i nazwisko i jeszcze wiek dziecka. Spróbuję na reddicie. Ja mam trochę takich dzieci w rodzinie (mieszkają w Anglii), ale potrzebna mi jest większa próba. Moja ankietę dostały nawet dzieci z polskiej sobotniej szkoly w UK, ale niestety tylko kilkoro
@tasmanian-devil: Hm. To już w ogóle kiepsko, jeśli obydwie ankiety mają być wypełnione przez tę samą osobę. :/ Na pewno nie wyegzekwujesz wypełnienia drugiej od wszystkich, którzy wypełnią pierwszą. Sugerowałabym jednak połączenie tych ankiet w jedną całość, żeby wypełniać od razu obydwie części i nie bawić się później w gonienie ludzi z drugą.