Wpis z mikrobloga

Po każdym woodzie stwierdzam że to ostatni raz. Za gorąco za dużo pyłu, hałasu i innych niedogodnień.
Mija parę miesięcy i tak koło marca/kwietnia już wiem że jadę i zaczyna mi się tęsknić.
Za 5 dni jadę i chodzę k---a po ścianach, nie mogę się skupić na pracy bo myślę tylko o woodzie. Skrzynka gratów już spakowana, zostały właściwie tylko ciuchy i graty namiotowe.

Co jest nie tak z tym festiwalem? xD
#woodstock #polandrock
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LewCyzud: Masa ćpunów? Na woodzie? A w życiu. Dosłownie kilka razy spotkałem prawdziwie wyćpanego człowieka. Jointy no to wiadomo, na kilogramy, nic nowego.
Z brudami jest gorzej xD Szczególnie te pancury mnie niesmaczą. Ale jestem przykładem że da się żyć na normalnym poziomie. W błotku też nigdy nie byłem, jakoś mnie to nie jara. Chociaż chłopaki ode mnie wskakują.
  • Odpowiedz
@Raum:

Masa ćpunów? Na woodzie? A w życiu. Dosłownie kilka razy spotkałem prawdziwie wyćpanego człowieka. Jointy no to wiadomo, na kilogramy, nic nowego.


Nie no, bądźmy szczerzy, narkotyków wszelkiej maści, nie tylko zioła, jest na woodzie całe mnóstwo, i żadne oficjalne hasła festiwalu tego nie zmieniają. Inna sprawa czy komuś to przeszkadza czy nie. Mnie na przykład nie
  • Odpowiedz
@Raum: W zeszłym roku byłem tak w-------y że w sobotę już wyjechałem.Przysieglem sobie też że do tego syfu i upału już nigdy nie wróce.Pięć edycji było dla mnie wystarczające,masa wspomnień,przygód ale ja już za stary na sranie po krzakach i te zabawy.

  • Odpowiedz
arkotyków wszelkiej maści, nie tylko zioła, jest na woodzie całe mnóstwo


@wyporkiewicz: Wiadomo że ćpają. Ale na palcach jednej ręki policzę sytuacje gdzie miało to jakiś negatywny wpływ na innych (jak Triceratops u ubiegłym roku na ASPach - szedł gość ućpany jak złoto i darł mordę jak triceratops). Tak to siedzą w obozach albo na koncertach gdzie tego nie widać.
  • Odpowiedz