Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może jak jest z zakupem rakiety na squashtime.pl? Jest taka stronka na której twierdzą że wymienić towar można bez problemu, ale nigdzie nie piszą wprost czy tu chodzi o rakietę czy o ubrania.
https://www.squashtime.pl/darmowa-wymiana-towaru-i-53.html
A z drugiej strony jak pójdę raz zagrać to już to nie będzie nowa, nieużywana rakieta. Ale jak inaczej zweryfikować czy dany model mi pasuje jak nawet wypożyczyć go nie można? :( A chciałbym mieć pewność że jak kupię to mogę jeszcze zmienić model.
Mogę kupić osobiście albo przez internet, bez różnicy większej.
#squash #squashtime
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cierpsanity: kurde, właśnie chciałbym coś nie z miejsca w którym gram, wybór mają na kilka rakiet i nie ma tam nawet kto doradzić bo na recepcji studentki same. A znowu też na squashtime nie każda rakieta jest do wypożyczenia.
Bo co, jak tam kupię to już wymienić nie mogę? Jutro przedzwonię i chyba wprost zapytam.
  • Odpowiedz
@Pr2speQ: ja testowałem u nich rakiety, ale fatygowałem się na miejsce. Generalnie według mnie jeśli rakietę kupisz to nie możesz jej zwrócić jeśli nią grałeś.
  • Odpowiedz
@Pr2speQ: no nie każda. I tak wydaje mi się, że takie testowanie niewiele daje ;) po pierwsze za krótko grasz taką nową rakietą, zwłaszcza jak testujesz kilka. Po drugie masz firmowy naciąg a to też zupełnie inaczej
  • Odpowiedz