Wpis z mikrobloga

@szakur: pomijając problemy z wypłatą, to szacun dla Ciebie. Zrobić obrót i wygrać 4k. Naprawdę szczerze gratuluję. Ja wszelkie bonusy nawet obrócić nie mogę, a co dopiero o wygranej marzyć. Widać są ludzie ze smykałką do bukmacherki (Ty) i ludzie którzy powinni sobie odpuścić grę (ja). Powodzenia u innych bukmacherów
Przyznam że jestem w szoku, bo ja pierwszy bonus z trzech przewaliłem, a teraz z drugiego wypłacili mi ponad 3k. Nie chce mi się wierzyć że legalna firma tak o zabiera ci hajs bez podstaw. Zawsze w regulaminie jest że jedno konto i jedno ip. Nie miałeś innego mirka u siebie?
udostępnij


@szakur: Betfan to ogólnie przyzwoity buk,szybie wypłaty (15min),gra bez podatku a to mało kto w Polsce oferuje.Sprawdź skąd wzięło się to multikonto,a później rzucaj oskarżenia.Może brat,albo ktoś bliski pokusil sie na bonus i wykorzystał twoje dane.Jeżeli jesteś ,,czysty,, to spokojnie odzyskasz pieniądze.Powodzenia
@szakur: wierzę, że przy takiej stawce łatwo. Problem tylko polega na tym, że ja mając 500 do obstawienia, na bank wybiorę takie mecz, albo mecz że to rozjadę bez zysku. Dlatego naprawdę szczerze gratuluję.