Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znalazłem się w dość ciężkiej sytuacji życiowej , musiałem zrezygnować z dobrze płatnej pracy za granicą i wrócić do kraju , a dokładnie do stolicy na 11 miesięcy . Mam trochę oszczędności żeby zacząć życie w Warszawie ( wynajęcie pokoju , zapłata kaucji , jedzenie itp). W Polsce nie miałem żadnego doświadczenia w pracy , jedyne co mogę wpisać do CV to praca w gastronomii przez okres pół roku i praca w UK jako pomocnik supervisora w firmie zajmującej się transportem międzynarodowym . Mam pytanie do mieszkańców stolicy : ile mniej więcej zajmie mi znalezienie pracy obojętnie jakiej pracy byle nie mc Donald kfc , może być infolinia cokolwiek ? Ile mniej więcej mogę dostać pieniędzy na rękę pracując w Warszawie w typowych pracach tzw na start ? W jakich okolicach najlepiej szukać pokoju w Warszawie ? Dodam ze mam 24 lata i żadnej pracy się nie boje ale chciałbym unikać pracy w gastronomii typu KFC , mc donald . #praca #stolica #warszawa #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 5