Wpis z mikrobloga

@bociek111: ale to nie jest ta sama sytuacja. Empik uznał - IMO słusznie - że te treści są sprzeczne z naszym prawem. GaPol i inne publikacje miały okładki anty-LGBT od dawna, ale nikt nie zakazywał ich sprzedaży. Naklejki sa przekroczeniem pewnych granic, czego Sakiewicz zdaje się nie rozumieć, albo celowo liczył na prowokację.
  • Odpowiedz
Empik uznał - IMO słusznie - że te treści są sprzeczne z naszym prawem.


@AtoMan: zawsze myślałem że od tego jest wymiar sprawiedliwości a nie empik ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bociek111 wg prawakow jest normalnie, dobry drukarz i dobry empik. Chce to nie sprzedaje proste. Nie wiem skąd takie myślenie wytrzasnąłeś. To lewactwo ma ciągle ból dupy, nie prawa strona.
  • Odpowiedz
@Ramamon: złóż zawiadomienie to się zajmą. Jak myślisz, dlaczego nikt dotychczas tego nie zrobił? Bo wszyscy wiedzą że to temat zastępczy. Jest sezon ogórkowy. W jaki sposób naklejka miałaby łamać prawo?
  • Odpowiedz
@L3stko: na razie nikt nie zatrzymuje biskupów, co do których mamy twarde dowody, że ukrywali pedofilię. Skąd odważna teza, że trójkowy student prawa Ziobro tym razem zachowa się przyzwoicie, dla odmiany od szykanowania prokuratorów i sędziów, którzy zachowuja się nie po jego mysli?
  • Odpowiedz
Skąd odważna teza, że trójkowy student prawa Ziobro tym razem zachowa się przyzwoicie


@AtoMan: mam pewność że tak nie będzie, w końcu mamy państwo z dykty z miernotami u steru.
  • Odpowiedz
@L3stko: także nie dziw się, że Empik ze swojej strony zachowuje się przyzwoicie + jakby ktoś miał problem, to jest ostatnie "orzeczenie" TK i cyk.
  • Odpowiedz
@AtoMan: w takim razie ten ktoś nie wie jaka jest różnica między osobą prawną, która nie ma światopoglądów i przekonań a osobą fizyczną.
  • Odpowiedz