Wpis z mikrobloga

@stahlriefen: W moim polackim rozumie te lody zawsze pozostaną takie niedostępne. Raz w dorosłym życiu je kupiłam, do teraz liczę te złotówki XD Dupy nie urywają, a czekolada nie chrupie tak jak w reklamie.
@stahlriefen: nie mam żadnych wspomnień z dzieciństwa odnośnie lodów Magnum :) ale aktualnie w sklepie obok na naklejce od producenta ceny to 5.90 i 6.90. Same lody są dosyć wąskie i wcale nie takie dobre- a przynajmniej te o smaku ciasteczkowym, bo taki ostatnio kupiłam.
@stahlriefen: @wespazjan: @Alesja: @Pan_Mysz: @LordNargogh: @wygibus: jadłem Magnumy jak kosztowały poniżej 4zł i jem je teraz, nie zmieniły się nic, a nic, jak ktoś mówi, że są niedobre lub zmieniły swój smak, to po prostu nie pamięta jakie były lub ma smak zniszczony przez tanie lody z beznadziejną czekoladą, różnica w smaku jest bardzo duża, konsystencja również jest inna, kupcie sobie podróbkę i obadajcie czekoladę oraz
Na pamiętam jaką legendą owiane były lody Manhattan w latach 90.
Pamiętam jak dziś jak chłopaki na podwórku mówili że czyjś dziadek jest tak bogaty że jak wnuczek poprosił go o loda to ten mu kupił lody Manhattan i to była nasza podwórkowa legenda
( ͡º ͜ʖ͡º)
@LordNargogh: jak w ogóle można nazwać loda w polewie podróbką magnuma xD?

Idący tym tokiem myślenia to rozumiem, że dla ciebie jedyne "oryginalne" biszkopty z galaretką w czekoladzie to Delicje, a ciaska czekoladowe przekladane kremem to oreo xD
@stahlriefen: Pierwszy raz w dzieciństwie jadłem Magnum chyba okolo 90 roku ('85r here ) jak do mojej sąsiadki przyjechała rodzina z USA z kolega w moim wieku (5-6lat) - pamiętam jak poszliśmy do sklepu osiedlowego i kupił na raz chyba z 6 sztuk - mój 6 letni mózg nie mógł pojąc co się właśnie #!$%@?ło - do dzisaij pamiętam tą gonitwę mysli i panikę jak to zobaczyłem i nie mogłem uwierzyć