Wpis z mikrobloga

Znajdę tutaj jakichś znawców słuchawek bezprzewodowych. Sprawa ma się tak że kupiłem MT3589, słuchawki bezprzewodowe od media-tech. Jedna słuchawka wchodzi w tryb parowania wszystko ok według instukcji, natomiast drugiej nie mogę za nic odpalić. Pomyślałem słaba bateria ale podładowałem, wszsytko wskazuje że jest pełna i nic. Jedna działa bez zarzutu, druga nie odpala do parowania a dioda pali się normalnie i słuchawkę ładuje normalnie jakby działa. Ktoś się spotkał z czymś takim ? #pytanie #bluetooth #sluchawki
  • 5
MT3589


@RY8skY: Jak kupiłeś szajs to masz.
Też próbowałem być oszczędny ze słuchawkami na bt.
Tragiczny zasięg, szumy kiedy nie leci muzyka, a najlepszy komunikat drący się na pełny regulator, "Batery Low, Please Charge" przez całą ostatnią #!$%@? godzinę z 4 godzin używania na baterii. Ładowało się to tragicznie długo, chyba dłużej niż działało.

Kupiłem Senheiser MM400 i teraz słucham muzyki na podwórku kiedy telefon zostaje w domu :) Ładuje się
jakbym chciał kupić drogie to bym kupił te od jabłka bo mam jabłko tylko szkoda mi kasy na słuchawki które mi nie podpasują, albo zgubie. A zgubić 50 zł a 800 zł to jest różnica
@RY8skY: Im coś jest mniejsze, tym ciężej jest tam wsadzić nadajnik, baterie i przyzwoity przetwornik. Jeśli duże przyzwoite słuchawki kosztują 150-300zł, to nie spodziewaj się po małych bezprzewodowych pchełkach, najlepiej nic.

Może lepiej kup przewodowe słuchawki za 60-80zł+ transmiter, żeby kabel się nie plątał. Tylko znów dobry transmiter kosztuje tyle co te słuchawki, więc uzbieraj kasę i kup coś normalnego.