Wpis z mikrobloga

Zawsze gniję z tego, gdy przegrywy sprowadzają całą wartość kobiet do wyglądu i atrakcyjności seksualnej, na przemian ze skomleniem, że żadna ich nie chce przez zakola, niski wzrost, czy paskudny pysk, mimo że rzekomo nadrabiają te wady wspaniałym charakterem.

Niestety, niewygodna dla przegrywów prawda jest taka, że często charakter mają dużo bardziej paskudny niż wygląd, którym też nie grzeszą.

Gdyby chodziło o sam wygląd, to dałoby się nim wyjaśnić brak partnerek, ale przegrywy często nawet zwykłych kumpli do pogadania nie mają i tego inaczej jak toksycznym charakterem wytłumaczyć się nie da.

No bo czy w realnym życiu ktoś z was chciałby się kumplować z tego typu ludźmi, którzy całe dnie tworzą jakieś depresyjno-maniakalne teorie, a ich największą rozrywką jest denerwowanie i trollowanie innych?

To już tępe sebki są lepszymi kompanami, bo oni się nie raz pośmieją przy piwie, poopowiadają jak to upierd@l@li swoje gruzowe E36 na ręcznym pod Biedronką, czy co tam odwalili w Holandii na ogórkach, a taki przegryw co ci powie?

Że wrzucił głupi obrazek na Facebookową grupę dla madek, a potem cały dzień śledził komentarze, żeby wybrać te najbardziej agresywne i wrzucić kompilację na wykop.pl? XDDDD

Kiedyś mi w sumie przegrywów było żal, bo potrafią składać całkiem wiarygodne historie o tym jak to się cały świat na nich uwziął, a oni tacy niewinni i tacy dobrzy są, ale po dłuższej obserwacji gówno prawie zawsze nich na wierzch wypływa i człowiek zaczyna rozumieć, że tacy święci i niewinni to oni nie są, bardzo źle traktując innych ludzi.

Z tego powodu dziś żadnego współczucia we mnie dla nich nie ma i rozumiem przyczyny ich sytuacji.

#rakcontent #patologiazewsi #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf #przemyslenia #takaprawda
S.....i - Zawsze gniję z tego, gdy przegrywy sprowadzają całą wartość kobiet do wyglą...

źródło: comment_87hp9vzZP47Z9PgUKij0H3VfgIHB81hL.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
wracaj się brandzlować do korwina brauna i reszty cyrku a ukaszqa zostaw w spokoju


@hohohohoho: jakiego Korwina i Brauna? Jedyne co o korwinie pisałem, to krytyka jego wyznawców, ale jak widać przegryw polega na posiadaniu niskiego IQ i braku w umiejętności czytania XD
  • Odpowiedz
twoje poglądy są dość jasne. Wy szury, nie wiem na jakie odłamy się dzielicie ale do ww. nadajesz się idealnie


@hohohohoho: takie jasne, że w sumie to nie wiesz jakie, ale głośno chcesz krzyczeć na ten temat XD

Reprezentujesz podręcznikowy przykład dzbana.
  • Odpowiedz
tak tak brzydki przegryw to na pewno zyebany charakter . A wiec jestes rozgrzeszony i mozesz na nas pluc . A teraz wypyerdalay


@CzerstwaBulka: gdy ktoś jest po prostu brzydki, to nie zasila szeregu przegrywów. Rdzeniem przegrywu jest zwalony charakter i to na jego podstawie przegrywy łączą się w internetowe grupy, bo przecież nie na podstawie wyglądu, którego nie znają przez anonimowość.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Ale akurat ukaszeq nie jest przegrywem. To troll. Jest wysoki, sam wrzucał zdjęcia, ma modną fryzurę i ubrania. W tym roku wyjeżdża na studia.
A obrazek wrzucił na grupę miasta, w którym mieszka - Inowrocław. Oczywiście pod swoim imieniem i naziwskiem. Okazało się, że ma sporo znajomych, którzy nawet składają mu życzenia urodzinowe, a w szkole mówili na niego "Popuś". Mogę podesłać linki.
  • Odpowiedz
@KRISSVector: może i troll, ale jego twórczość odpowiada przegrywom i ją aprobują, więc to na jedno wychodzi.

Jeśli komuś podoba się toksyczne zachowanie i je popiera, to znaczy że sam jest toksyczny.
  • Odpowiedz