Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Buahhahaha, no po prostu beka z Oskarków z mojego liceum które nie potrafią jak normalni ludzie usiąść do książek i odrobić zadań z matematyki. Narzekanko "po co mi to jest", "nie przyda mi się to w życiu" i oblewanie sprawdzianu za sprawdzianem bez powodu. Tacy to rebelianci. Dostaję już z samego rana wiadomość czy nie podesłałbym notatek bo Oskarek ma poprawkę we wrześniu i boi się że nie zda. No to jest po prostu cyrk xD Śmieszą mnie tacy ludzie, gardzę, gardzę srogo!

#takaprawda #bekazpodludzi #licbaza #techbaza #matematyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
@TestoDepot: @harpiowata: Równie dobrze spytać można po co komu jakakolwiek wiedza wychodząca poza zupełnie elementarny zakres. Przecież można rozkręcać biznes potrafiąc czytać, pisać i obsługując kalkulator, to potrafią już dzieci w podstawówce. Edukacja jest potrzebna, bo żadnemu państwu nie opłaca się mieć społeczeństwa kretynów. Mowa o każdym z przedmiotów, nie tylko o matematyce.
@Tadeusz_Radziwill no i tu jest bolączka systemu edukacji. Nauka o pierdołach, które się nie przydadzą, zamiast zwyczajnie przydatnych zajęć. Nie wiem, kiedy mi się przyda wiedza o obliczaniu czasu w innej strefie czy o rozpadzie połowicznym pierwiastków, za to przyda mi się wiedza, której w szkole nie uświadczysz - wdż na porządnym poziomie, rozbudowane podstawy przedsiębiorczości czy wiedza o społeczeństwie (polityce?), dobrze napisany program historii, który nie obejmuje przerabiania trzy razy Mezopotamii
@harpiowata: Pewnie, ale wiedza historyczna, w zależności od poruszanego zagadnienia, przyda ci się dokładnie tyle razy albo mniej, co wiedza o rozkładzie pierwiastków promieniotwórczych. Skoro jako cywilizacja osiągnęliąmy pewien poziom zaawansowania, to niech każdy z nas ma choćby cząstkę wiedzy, którą udało nam się zdobyć. Tysiąc lat temu nie wiedziano, co to pierwiastek i okres półtrwania, dziś to po prostu powinno być oczywiste. Zgodzę się, że brakuje WOSu, WDŻ, że trzy