Wpis z mikrobloga

@oremi kto ma tyle w głowie? Jestem jeden, nie wiem co bierzesz że widzisz mnie kilka razy XD I nawet bym cie kijem nie dotknął XD niczym się nie różnisz od lewakow, tak samo masz sprany mózg XD
  • Odpowiedz
@Dziekciu: na jaką logikę? Na Twoją? Baba gada bzdury, które nie mają pokrycia w niczym. Mówi to jedynie o swoje przeświadczenia, ale rzeczywistość jest zupełna inna. Jezus na pewno z nimi by nie poszedł, tak samo jak każda mama z babcią wyłącznie dzieci nie wychowują. Także o jakiej logice mowa? Wynikająca z błędnych założeń i zwyczajnej głupoty? Także się nie irytuj. Tylko dokształć.
  • Odpowiedz
@oremi czytanie ze zrozumieniem też u ciebie kuleje XD nie odnoszę się do filmiku, a do tego

a widzisz ja napisałem a ty pytasz dlaczego, ja stwierdziłem, ty podważasz, więc to na tobie ciąży obowiązek dowodowy

(σ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Dziekciu: nie właśnie nie jest, ale patrze że nie zrozumiałeś i więcej mi się nie chce tłumaczyć bo i tak nie widzę w tym sensu. Logikę każdy ma inną złodziej jak widzi portfel na ławce i nie ma tam właściciela to logiczne jest dla niego że właściciela nie będzie szukał tylko sobie ten portfel weźmie i jest to dla niego logiczne. Dla mnie, może i dla ciebie nie było by
  • Odpowiedz