Wpis z mikrobloga

Dzięki za wczorajszą gierkę ;)

Zaklepałem boisko na niedzielę (28.07) w godzinach 18:30-20:00

Dlatego też wołam:

@Phillippus @LobuzKochaMocniej @Sat222 @Tanzanit @Vitz @Streat @Shusey @Jankez @ZaczynamOdNowa @eXquisit @BGDN @WhoYou @lojesu @TenOnJa @Krx_S @Volos @Cinkito @bezrobotny_programista @CantTakeMyEyes @NorskArisk @MorsMorris @Dbzdur @scudetto @geratius @Grenek @Apollo1993 @caribbean @amn1337 @RoeBuck @NorskArisk @Trique @Marcin-2-0 @Ringkobing @FeliC @SiemkaKtoPeeL @budyn2h @telane @koxok @chudinho94 @flo0666 @TomaK_ @SirBlake @Mit_o_chondriach @Roman660 i innych chętnych

Chciałem jeszcze dopytać czy bylibyście chętni zagrać w jakąś sobotę w beachsoccera na Bugli? (po godzinie 15:00 wejście kosztuje 6 PLN) Można się zebrać iść pokopać czy też zagrać w siatkówę plażową - co nie @busz_menka ?

Przy okazji możemy zrobić sobie małe #katowickiewykoppiwo i aktywnie spędzić czas xd

[W czwartek wrzucę listę obecności na niedzielę, a w sobotę rzucę przypominajkę dla plusujących]

#trocheruchuwkatowicach #katowice #slask #chorzow
  • 9
@derko123: Nie ma sprawy dodam Cię do listy ;)

@Phillippus: Kwestia dogadania. Co do grania czysto w piłkę, niedziela już na stałe wejdzie do harmonogramu - wiadomo większość ma wolne.

Jeśli chodzi o beachsoccer/siatkówkę plażową. To może być to jakikolwiek inny dzień jednak optował bym za piątkiem/sobotą.

Poza tym można zawsze coś zagrać w środku tygodnia na jakimś mniejszym boisku jeśli będą chętni
Cześć. Jestem tutaj nowy, ale niektórzy mnie pewnie kojarzą z grania kiedyś razem. Chętnie dopiszę się do grania na przyszłą niedzielę jak jest miejsce. Pozdrawiam.