Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1: kurde lipa, myślałem, że jakbym dostał pozytywną odp, to jeszcze w tym miesiącu bym mógł złożyć wypo :<. Jestem po dwóch rozmowach z managerami face2face, więc to był zdecydowanie ostatni etap, teraz już tylko decyzja tak/nie...

Masz bezpośrednie doświadczenie z tą firmą? Powinni zadzwonić z decyzją, czy jeśli nie będą mnie chcieli, to raczej #!$%@?ą sprawę i się już nie odezwą?
@Feretere no właśnie pewnie tak zrobię ... Masz rację, do stracenia nic nie mam, a słyszałem o przypadkach moich znajomych, gdzie HRy (w innej firmie) były tak #!$%@?, że zapomniały przez 3tyg zadzwonić do kandydata z pozytywnym feedbackiem lol
@LouisCypher: sam tak miałem, więc wiem doskonale, o czym mówisz. Notabene, ogarniętość HRów i rekrutujących mówi wiele o firmie. Już sam fakt milczenia dałby mi do zrozumienia, że w pracy będzie jedno wielkie przedszkole.
@Feretere nie no, w dużych korporacjach to jednak wszystko zależy indywidualnie od zespołu. Inni mają #!$%@? zespół i będą pluć na firmę, a ludzie z zespołu obok będą opowiadać w samych superlatywach.