Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kuciniak: No ja lubię pluć na takie szmule, one lubią się pruć... tzn "wyszaleć się" :D Więc niech się nie czepia. Ona robi z #!$%@? kasownik, a ja sobie lubię skomentować styl życia "kobiet wyzwolonych" :D
  • Odpowiedz
@wicked93: Ale nikt się ciebie nie czepia, porostu przyjęłam do wiadomości Twoje zdanie a Ty masz problem z nawracajacymi tikami nerwowymi. Nie obrażasz mnie ani nic z tych rzeczy :)
  • Odpowiedz
@Ytarka: Mocne :D Akurat to zdjęcie pokazuje moment, w którym dowiadujesz się, że twój przyszły mąż(xD) miął więcej trójkątów od ciebie. Broń Boże, żebyś się nie musiała z czymś takim challengować :D
  • Odpowiedz
@wicked93: z twoich komentarzy życiowa frustracja sączy się jak jad, więc nie dziw się, że ktoś ci otwiera na to oczy. Żyj i daj żyć innym tak jak sobie chcą, #!$%@? ci do czyjegoś życia seksualnego? Swojego nie masz że się cudzym tak ochoczo interesujesz?
  • Odpowiedz
@Ojcomitam: a #!$%@? ci do tego, że ja mam na to taki pogląd człowieku? Ty masz swój, a ja mam swój. A ja komuś zabraniam dawania dupy, czy udostępnianiu swojej "dziewczyny", żeby ktoś ją na jego oczach bolcował? No nie, bo mnie to nie interesuje, ale mam prawo to skomentować, bo mam na to taki pogląd i #!$%@? ci do tego. Gdzie się sączy życiowa frustracja? Bo mnie nie jarają trójkąty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@wicked93: jeśli pytasz gdzie masz ból dupy i gdzie tu widzę frustrata. Wystarczy, że przeczytasz jeszcze raz swój komentarz, który napisałeś.
Widzę, że z tobą nie ma żadnej rozmowy tylko wyzywanie. Nazwij mnie jeszcze lewakiem/prawakiem do kompletu
Żal mi takich ludzi, ale tak szczerze bez uszczypliwości.
  • Odpowiedz