Wpis z mikrobloga

@zapieponczek
@JohnShelby
O herbal, ktory ja kupuje nie ma w skladzie w ogole alkoholu (chyba, ze ukryty pod jakas inna nazwa, ale raczej nie XD), raz sobie kupilem na promce za 14 zł i czuję różnicę sporą, po umyciu jakąś zwykłą niveą czuje to co zostaje na wlosach i swedzi mnie glowa zazwyczaj. Dla chłopów jest jeszcze spoko szampon masveri, bo jest typowo męski (zapach itd., też do kupienia w
  • Odpowiedz
@JohnShelby: do codziennego mycia np petal fresh z rossmanna bo nie ma mocnych detergentów, one ci przesuszają i podrażniają skórę głowy i przez to ona się przetłuszcza, to jak koniecznie musisz mieć szampon, ja z niebieskim myjemy głowę płynem do higieny intymnej facelle za 5zł bo też nie ma mocnego detergentu i jest git
  • Odpowiedz
@JohnShelby: ogólnie to nie ma żadnej różnicy między szamponem/płynem do mycia twarzy/dupy bo funkcja to tylko funkcja mycia, jak chcesz poprawić stan włosów to stosuj odżywkę. Świetnym sposobem na przedłużenie świeżości włosów jest stosowanie wcierki z kozieradki, u mnie przedłużyła świeżość z 1 dnia na 2-3, działa też na porost włosów i robi się ją w domu więc to świetna opcja dla polaka robaka biedaka
  • Odpowiedz