Wpis z mikrobloga

@niemamnasmsy: to jest k---a typowa Sevilla, tak nie cierpie tej druzyny od tego feralnego finalu LE pare sezonow temu ;d pojedynki z LM w przedostatnim sezonie z nimi byly takie same, oni maja to wszystko wpisane w kulture klubu chyba
  • Odpowiedz
@markkk92 o tym, że ledwo mu stopę dotknął i leży, a cała drużyna zaraz domaga się wybicia na aut - też grałem kiedyś "zawodowo" w rugby I wiem, że to żenujące udawanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Tapirro: nie stopę mu dotknął ledwo, tylko jak rozpędzonemu piłkarzowi nadepniesz metalowym korkiem na stopę (kość) to chyba ma prawo się przewrócić? I po c--j porownujesz to z jakimś rugby, skoro zasady gry są zupełnie inne. W koszykówce też za byle dotknięcie gwizdany jest faul, też powiesz że sport żenujący?
  • Odpowiedz
@Mave żenujące jest podkładanie się. Wiem że korek boli, ale to do ch... ich praca, za zakwasy po meczu też będą mieli pretensje bo boli? Nie trzeba zaraz leżeć na boisku, turlać się i robić afery.
  • Odpowiedz
@Tapirro: Jeśli przeciwnik fauluje, to jak najbardziej należy, dlatego że kilka takich fauli może spowodować kontuzję lub obniżkę formy na następny mecz. Jeśli sędzia nie reaguje to tym bardziej, bo to jego pracą jest ochrona zdrowia zawodników. Korek na stopie boli, a tym bardziej kilka razy w meczu. I nie mów mi że rugby też boli, bo sylwetka zawodnika jednej i drugiej dyscypliny się różni, w rugby masz byków którzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niemamnasmsy: La Liga w pigułce

potknij się o piłkę, udawaj że musisz lecieć śmigłowcem na ratunkowy po brutalnym faulu

leżący zawodnik ogląda się czy już odgwizdano I wstawać czy jeszcze poudawać

palnij przeciwnika z pełnym impetem w piszczel, krzycz że udaje

ponad połowa drużyny oblega sędziego i drze ryje że przecież nic się nie stało, za to ich poturbowany piłką zawodnik, o panie

Niestety zapomnieli że nie są w Hiszpanii
  • Odpowiedz
@Tapirro: XD najgłupsze argumenty, jakie można przytoczyć. "Gram w rugby/futbol amerykański/trenuję MMA/zapasy w dżemie, to jest prawdziwy sport dla mężczyzn, a nie jakaś piłka nożna dla p--d w rurkach, hehehehe".
No tak, wygląda to wszystko rzeczywiście legitnie – z jednej strony mężczyźni normalnej postury, często dosyć drobni, z drugiej otłuszczone byki na sterydach. W piłce nożnej przez 90 minut podejmuje się zróżnicowany wysiłek - od sprintów przez bieg po trucht,
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: Nie mowie ze pilka nozna to nie jest sport dla facetow tylko, ze zenujaco udaja. To raz. W rugby nie masz zroznicowanego wysilku przez 90 minut ( ͡º ͜ʖ͡º) - "od sprintów przez bieg po trucht, do tego wyskoki, wślizgi, przepchnięcia": wypisz wymaluj.W FA to moze wiecej sie stoi niz gra, ale sa inne sporty z pilka gdzie kazdy zapierdziela tak samo jak pilkarz.
  • Odpowiedz