Wpis z mikrobloga

Najbardziej to mi szkoda tych wszystkich kobiet, które odważyły się pójść w tym marszu. Po filmikach widać ze na każdym kroku były wyzywane od najgorszych, zastraszane, obrzucane petardami, a mimo tego wiele z nich przeszła trasą marszu do końca. Gdybym miał taką możliwość, to z chęcią każdej bym pogratulował odwagi w walce o swoje.
#lgbt #neuropa #bekazprawakow #rozowepaski
Pobierz O.....k - Najbardziej to mi szkoda tych wszystkich kobiet, które odważyły się pójść w...
źródło: comment_nER4pc7sl50hGmkgc3IYov11bi39Enge.jpg
  • 29
Po filmikach widać ze na każdym kroku były wyzywane od najgorszych, zastraszane, obrzucane petardami


@OzanOzturk: widać było też dużo nastolatek, pewnie hetero, przyszły jak na imprezę, porobić zdjęcia, pomachać kolorowymi flagami itp, a tu na odległość kilku metrów podchodzi do nich troglodyta i lży, po prostu lży od najgorszych, ja nie wiem co trzeba mieć w głowie aby tak się zachowywać w przestrzeni publicznej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@johny-kalesonny: Jeżeli dla konserw takie rzeczy nie są neutralne, to w oczywisty sposób są lewicowe w temacie seksualności.
Nie pomyliłeś się przypadkiem i powinno nie być tam słowa nie?
Poza tym nie uważali to za jakieś normalne tylko za nieszkodliwe bardziej

Nie wolno generalizować, debile najgłośniej krzyczą i przytłumiają tych spoko. Jeżeli nawet większość starszych jest #!$%@? to nowa fala konserw zapowiada się świetnie, bo ci otwarci których spotkałem tak samo
Nie pomyliłeś się przypadkiem i powinno nie być tam słowa nie?


@bauwanzgowna: Nie. Jeśli konserwa akceptuje homoseksualizm lub biseksualizm, to automatycznie jest w tym temacie lewicowa prawda?

To nie jest generalizacja, z konserwami handlujemy już od dawna i każdy lewicowiec wie, że zwykle to są idioci. Takie akcje tylko odsłaniają prawdziwy obraz tych ludzi, a nie pokazują jakąś rzadką patologię. To co widziałeś w Białymstoku to są ludzie, którzy piszą nienawistne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johny-kalesonny: faktycznie nie pomyliłeś się, przeczytałem "naturalne", zmęczenie, przepraszam xd
Nie mówię że ta patologia jest rzadka ale jednocześnie normalność nie jest, tylko ci normalni siedzą cicho.
No ale chyba żadna ze stron w tej wymianie zdań nie przekona drugiej strony, tylko boli mnie wrzucanie do jednego wora tych fajnych ludzi z debilami
@OzanOzturk: nie rozdzielajmy tak, kobiety lgbt mają nawet łatwiej w społeczeństwie niż mężczyźni. Ani razu w tym kraju nie widziałem pary mężczyzn w przestrzeni publicznej, wiadomo na co by byli narażeni, kobiety względnie często. Gratulacje ze względu na udział w tym marszu z którego "patrioci, kibice i katolicy" zrobili lincz i "przemarsz pokutny" należą się każdemu jednakowo.
@OzanOzturk: Nie lubię takiego rozdzielania płci, szczególnie że to mężczyźni byli głównie celami fizycznych ataków. Myślę że to właśnie faceci mają najbardziej #!$%@? w Polsce na tych paradach. Może dlatego jest ich tak mało, bo boją się bydła?
Pokazano prawdziwe oblicze konserwatystów i tylko idiota będzie się z nimi identyfikował


@johny-kalesonny: *Nie konserwatystów, tylko narodowców. Ruch narodowy to niewdzięczne dziecko XIXw lewicy, a rewolucja zawsze zjada swoje dzieci.