Wpis z mikrobloga

A może moja morda przypasuje do Forda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiony od teścia (pierwszy właściciel od salonu Polska) za 15k. A mogłem mieć w tej cenie 20 letnia klasę premium


Rocznik 2007, przebieg... prawie 73 tysiące km. Trochę był zależały (w zeszłym roku zrobił szalone 3k km), ale po ogarnięciu wyglada jak nówka ( ͡° ͜ʖ ͡°) silnik 1.6 benzyna, szału nie ma, ale jestem za głupi na mocniejszy, no i wystarczy na sprawne poruszanie się w trasie czy na mieście. Myślę ze długo mi posłuży (ʘʘ)

#chwalesie #pokazauto #ford
laress - A może moja morda przypasuje do Forda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiony od teścia (pierws...

źródło: comment_fPFnZDk6snRGSMevdwS8uBbRdYcQTAzx.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laress: 15k xd

Ostatnio sprzedałem takiego 2.0 tdci 136 km 250k km za 7.5k, skóra, automatyczna klima. choćby w nim wymienić wszystko to by nie dobił do tych 15k, a trzeba było w niego włożyć może z 1000zł na akumulator i opony. Trzeba było dać teściowi wystawić go na olx i po pół roku od niego kupić nawet za 10k to już by to lepiej wyglądało.

Niski przebieg to nie
  • Odpowiedz
  • 0
@janpaczulski: dałem trochę za dużo, ale mimo wszystko jestem zadowolony z kupna ;) no i mam pewna furę. Moja mama 3 lata temu kupiła Kię Ceed l FL za 25k i okazało się, ze chleje olej jak p------y (1.4 DOHC)
  • Odpowiedz
@laress: spokój ducha jest bezcenny i jeśli na tyle go wyceniasz to nie mój biznes przecież, chciałem tylko zauważyć, że cena którą zapłaciłeś znacznie odbiega od ceny rynkowej, a ogólnie to bardzo fajny samochód, sprawdź sobie bo w moim można było zmieniać ustawienia czułości kierownicy i można było albo jeździć delikatnie w trybie komfort albo włączyć tryb sport i faktycznie czuć kontrolę nad samochodem.
Btw. sprzedaż samochodu znajomym czy to
  • Odpowiedz
@laress: według mnie przynajmniej 5 biorąc pod uwagę cenę rynkową. Te drogie modele z otomoto wiszą długo i są sprzedawane znacznie taniej niż są wystawione. Sam raz miałem astrę w perfekcyjnym stanie, przebieg 120k, wyposażenie kompletne, w pakiecie jakimś tam sportowym, taka upragniona igiełka, wystawiłem za 16.5k czyli była to cena może nie najwyższa ale dość wysoka i przez 4 miesiące miałem 1 telefon i finalnie sprzedałem za 14k pierwszemu
  • Odpowiedz