Wpis z mikrobloga

A może moja morda przypasuje do Forda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiony od teścia (pierwszy właściciel od salonu Polska) za 15k. A mogłem mieć w tej cenie 20 letnia klasę premium


Rocznik 2007, przebieg... prawie 73 tysiące km. Trochę był zależały (w zeszłym roku zrobił szalone 3k km), ale po ogarnięciu wyglada jak nówka ( ͡° ͜ʖ ͡°) silnik 1.6 benzyna, szału nie ma, ale jestem za głupi na mocniejszy, no i wystarczy na sprawne poruszanie się w trasie czy na mieście. Myślę ze długo mi posłuży (ʘʘ)

#chwalesie #pokazauto #ford
laress - A może moja morda przypasuje do Forda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiony od teścia (pierws...

źródło: comment_fPFnZDk6snRGSMevdwS8uBbRdYcQTAzx.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • 6
@niepanimaju: jak kupowałem miał lekko ponad 69k, ale już zrobiłem nim od marca jakies 4k. Więcej niż w całym zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nattramn: myślałem o LPG, ale nie jeżdżę aż tak dużo żeby szybko mi się to zwróciło. Poza tym, Fordy nie lubią gazu (brak hydrauliki i ameliniowy blok)
  • Odpowiedz
  • 1
@laress ja w 2015 kupilem od ojca 9letnie clio3 za 10k :D to byl dopiero interes :) osobiscie nie dalbym za to auto z tym rocznikiem 15k nawet jak jest w tym stanie z 3k mniej musialoby byc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@laress: Dajo radę z LPG. U mnie w ff1 prawie 80k u siostry w ff2 również koło 70-80k i przy samej instalacji poza filtrami nie było nic robione. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@lubie-solnik: @joks: jest nieco drożej niż średnia na otomoto, ale już się nie czepiałam, bo wyremontował mi całe mieszkanie w koszcie materiałów. Poza tym, mam pewność, ze to zadbany egzemplarz
  • Odpowiedz
@laress chyba najlepsze ( obok astry ) auto w segmencie aut popularnych. Proste, tanie w eksploatacji i obsludze, dajace zasowalajacy komfort nawet na dluzszych trasach.
Dobra decyzja, z tym przebiegiem dlugo Ci posluzy czego serdecznie Ci zycze.
  • Odpowiedz
  • 2
@benzdriver: czasami brakuje trochę mocy, ale przy 140km/h jest znośnie. Najważniejsze ze da się wygodnie jechać, jak mówisz, i pewnie się prowadzi
  • Odpowiedz
@laress: Lepiej pomyśl o tym gazie. Teraz ci się wydaje, że mało jeździsz, nie zwróci się, niepotrzebny wydatek itp. Tylko różnicę odczujesz już przy pierwszym tankowaniu. ;) Jak zrobiłeś 4k to na gaz wydałbyś 1/3 tego co na paliwo.
  • Odpowiedz
  • 1
@laress mam 2006 r. w dieslu. Kupiłem za 11.500 zł 4 lata temu z przebiegiem 180 tys. (sprawdzony bo auto flotowe). Dziś 260 tys. nabite bez większych inwestycji.

Uważaj na zegary - zimne luty puszczają i trzeba szukać fachowca (k. Wrocławia jest firmą, sam wysłałem zegar do nich i mnie kosztowało 300 zł). W ASO dają tylko nowy zegar z 3600 hehhe
  • Odpowiedz
  • 0
@bartek8: jego córka złoto, pod względem charakteru wiem, ze drugiej takiej bym nie znalazł (ʘʘ)

@mlnrz: dzięki za info, będę o tym pamiętał. Jakie objawy awarii? Po prostu umierają?

@Kecq: CW, po prostu pisak na iOSowym edytorze zdjęć jest trochę ciężki do ogarnięcia paluchem xD
  • Odpowiedz