Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PainItBlack: jak to na pewno migrena to niech internista przepisze jej summamigren 100 i nalgesin 275 ktore nalezy zazyc jak tylko pojawia sie aura. Jest to tryptan i lek przeciwzapalny, zestaw który łagodzi atak migreny poprawiając znacznie komfort zycia chorego.
@PainItBlack: też mam od ponad 20 lat bóle głowy. Najczęściej w weekendy kiedy po prostu chce odpocząć i pospać dłużej. Jak nie wstanę przed godziną 9 to na 99% będzie mnie głowa bolała. Poczytaj o weekendowym bólu głowy. Leki żadne nie pomagały. Teraz biorę tylko solpadeine musująca. Biorę dwie tabletki. Jak po kilku godzinach ból się pojawi to biorę kolejne dwie. Max 6 na dzień
@PainItBlack: Spytaj neurologa o kurację lekiem Aimovig. Tylko niestety trochę kosztuje, a firma, która to w Polsce prowadzi zwraca tylko część kosztów. 2 pierwsze dawki za 1zł, potem na zmianę jeden miesiąc 2000zł, kolejny 1zł i tak przez 2 lata... Ale ponoć rzeczywiście działa. Ja wziąłem tylko te 2 pierwsze dawki, ale zrezygnowałem, bo za drogo dla mnie i skupiłem się na zdrowej diecie i trybie życia :P
@PainItBlack: Zwiększenie stężenia CO2 w pokoju podczas snu, z obniżeniem poziomu tlenu, jako że różowe bardziej lubią ciepło. Poza tym dieta, ja po jedzeniu dużo kwaśnych owoców, np. musu z ałyczy prawie całkowicie sporadycznych bólów głowy się pozbyłem.
@Kernydz: GÓWNO ROZUMIESZ PTYSIU, PIEPRZYSZ ZNOWU SWOJE MĄDROŚCI, STANOWISZ ZAGROŻENIE NIE TYLKO DLA SIEBIE ALE I DLA INNYCH, JEŁOPIE (MATOLE, GŁĄBIE), NIE ROZUMIE NA CZYME POLEGA NAUKA, TŁUKI JAK TY TO POWINNY Z CHOMĄTEM W POLU TYRAĆ (TRZEBA TĘPIĆ JAK CHWASTA), UPUŚCILI CIĘ NA ŁEB PO PORODZIE I SĄ EFEKTY DŁUGOFALOWE (JEST PSYCHIATRYCZNY), NIE MAM ZAMIARU BYĆ KULTURALNY WOBEC TAKIEGO AROGANCKIEGO I INGORANCKIEGO TŁUKA JAK TY (TERAZ GO TYLKO TĘPIĘ), WIĘC
@Kernydz: GÓWNO ROZUMIESZ PTYSIU, PIEPRZYSZ ZNOWU SWOJE MĄDROŚCI, STANOWISZ ZAGROŻENIE NIE TYLKO DLA SIEBIE ALE I DLA INNYCH, JEŁOPIE (MATOLE, GŁĄBIE), NIE ROZUMIE NA CZYME POLEGA NAUKA, TŁUKI JAK TY TO POWINNY Z CHOMĄTEM W POLU TYRAĆ (TRZEBA TĘPIĆ JAK CHWASTA), UPUŚCILI CIĘ NA ŁEB PO PORODZIE I SĄ EFEKTY DŁUGOFALOWE (JEST PSYCHIATRYCZNY), NIE MAM ZAMIARU BYĆ KULTURALNY WOBEC TAKIEGO AROGANCKIEGO I INGORANCKIEGO TŁUKA JAK TY (TERAZ GO TYLKO TĘPIĘ), WIĘC
@Kernydz: GÓWNO ROZUMIESZ PTYSIU, PIEPRZYSZ ZNOWU SWOJE MĄDROŚCI, STANOWISZ ZAGROŻENIE NIE TYLKO DLA SIEBIE ALE I DLA INNYCH, JEŁOPIE (MATOLE, GŁĄBIE), NIE ROZUMIE NA CZYME POLEGA NAUKA, TŁUKI JAK TY TO POWINNY Z CHOMĄTEM W POLU TYRAĆ (TRZEBA TĘPIĆ JAK CHWASTA), UPUŚCILI CIĘ NA ŁEB PO PORODZIE I SĄ EFEKTY DŁUGOFALOWE (JEST PSYCHIATRYCZNY), NIE MAM ZAMIARU BYĆ KULTURALNY WOBEC TAKIEGO AROGANCKIEGO I INGORANCKIEGO TŁUKA JAK TY (TERAZ GO TYLKO TĘPIĘ), WIĘC