Wpis z mikrobloga

@hpx999: weź zainwestuj w jakieś dobre buty do biegania, bo widze że masz jakieś gówno asicsy do pseudo biegania. Jeśli bieganie na asfalcie to ultraboost na małe i średnie dystanse, epic react na średnie i duże, a z asicsów mocno polecam kayano 25 i 24, ogółem z ich technologią gel


@Radziox: żebyś widział jak mi zmasakrowały stopy zapiętki w nówkach asicsów Gel Nimbus... przez tydzień ledwo mogłem chodzić,
  • Odpowiedz
@enron: podobno najnowsze ultraboosty 2019 są mega jeśli chodzi o bieganie, nie miałem okazji testować ale miałem na krótko na nogach i są naprawdę wygodne, no i nowa cholewka jest mega mega przewiewna ale są średnio urodziwe xd
@jakuzii: to co wymieniłem ale trzeba polować na promocje, ub kupisz do 360zł, epic reacty na spokojnie do 300
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mski podczas długich wybiegań na 50-60 km było wszystko ok, jak widać na 100 fujitrabuco się nie nadają :-| gratuluję
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@profaza na punktach przebywam średnio 2 minuty. Napełniam bidony, łapie tyle jedzenia ile mieszczę w dwóch rękach i lecę dalej. Ściana istnieje tylko w naszych głowach, ja już dawno przestałem w nią wierzyć. Czas to 16,5 godziny
  • Odpowiedz
@hpx999: Elegancko! Zazdro! (ʘʘ)

Mam nadzieję, że za rok wyjdę z półmaratonów i wskoczę na 50+ km. W tym roku dla zabawy zapisałem się na 80tke, ale chyba ja przejdę, a nie przebiegnie xD
  • Odpowiedz
@Radziox: no wygląd ultraboostów mnie autentycznie odrzuca - jakby babcia skarpety na drutach wydziergała i przykleiła gumowe podeszwy xD a do tego cena jakby ze złota były...
Zdecydowanie wolę klasyczne Supernova Boost
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bauagan: a samo złapanie punktów, by w ogóle móc się zapisać na umtb liczyć, że się na edycję dostaniesz, to też zakładasz Mirku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A niby najwyższy możliwy model...


@enron: ogunie nowe asicsy podobno ssa. a to obcieraja, a to nie tak miekkie jak kiedys. lepiej brac starsze modele. nie dosc ze lepsze to czesto w promocjach bo ostatnie sztuki xD
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: Zależy od tego ile się chodzi. U mnie w UB jak chodzę cały dzień to moje nogi są bardziej zmęczone niż jak chodzę w epic reactach. Może to tylko subiektywna opinia ale po prostu dzielę się nią ale jeśli chodzi o sam komfort to wiadomo że UB zjada reacty
  • Odpowiedz