Wpis z mikrobloga

@2face zajeb trzy i popij piwkiem, na pewno zresetuje...

Jeśli to masz od lekarza to powinien powiedzieć na co to jest, a jak z lewego źródła to jesteś pewien że to powinieneś brać? Alpra to silna benzodiazepina którą używa się przy atakach lękowo panikowo nerwowych, rzadziej jako środek doraźny nasenny a bywa że ćpuny zbijają nim stymulanty żeby usnąć
@WiFoN_xD powiedziałem tylko co faktycznie polepsza humor i daje szczęście, no ale prawda że opiowraki najgorsze chłopaki

@2face codziennie walisz na sen? Jak tak to współczuję jeśli to od dłuższego czasu.. przestań póki możesz bo potem efekty odstawienia przy fizycznym uzależnieniu to katorga
@oremio_ czasami zdarzy mi się koko albo fote na imprezie ale zawsze jeden dzień i raz na jakiś czas nigdy się nie #!$%@? na dłużej szukam czegoś nowego na poprawę humoru :p
@2face jak sobie poczytasz to możesz spróbować RC ogarnąć, 3cmc 4cmc ale to z ostrożnością. Mnie np koko feta nie działa tak jak te substancje. Albo jeszcze najlepszą opcją w sumie będzie emka z takich klasyków
@oremio_ ja miałem przyjaciela opiowraka, odciąłem się od niego po trzecim wypadzie na sor gdy brakowało już mu miejsca i szukał żył w pachwinie, martwienie się o niego niszczące było dla mnie..
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2face: ketamina w małych ilościach to jest to czego szukasz. Nikłe ryzyko uzależnienia, faza miła, czasem wręcz zabawna. Brak zejść, no i potencjał antydepresyjny jeśli masz isomer S.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@postrachNocnegoSzczura: dlatego trzeba mieć trochę oleju w głowie, bo kto nie robi przerwy ten szybko traci nerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż w pewnym momencie takie systemy zawodzą, coś ci puszcza w głowie i chcesz się temu oddać, a wtedy koniec.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@postrachNocnegoSzczura: właśnie jakiś czas temu stwierdziłem na helence że w sumie popłynąłbym dalej, poszedł na całość, bo i tak #!$%@?. Później przerwa, detox od wszystkiego 7 dni i znów jedziemy, ale stabilnie, bez takich pomysłów.
Można? Można. Tylko wystarczy mieć trochę rozwinięta samoswiadomosc. Bo widzę tu po niektórych, że jakby specjalnie wmawiali sobie ze są #!$%@?, i to mam tu namysli dowolną substancje. A przyjmowanie takiej pozycji i robienie z siebie