Wpis z mikrobloga

Kto z antify bije ludzi bo chodzą z Polską flagą?


@Zgagulec: to jest tzw. symetryzm. Ludzie którzy kiedyś kibicowali narodowcom, ale okoliczności ich zmusiły do posiadania rozumu, szukają wyimaginowanych sytuacji po drugiej stronie, by usprawiedliwić kolegów
Kto z nardofcuw bije ludzi bo chodzą z teczowa flagą? Lewakow co biją osoby bo chodzą w marszu nie podleglosci to z 11.11 moge ci podać kilku z dowodami. Serio, dajesz tych nardofcuw w Polsce co bije spokojnych ludzi chodzących z teczowa flagą.

prawda jest taka ze to zwykla bandyterka, ktora ma ptasi mozg. a z prawactwem maja tyle wspolnego co pis. zaloze sie ze ze Ci bandyci co napadali ludzi maja
@Zgagulec wiesz, nie raz byłem na koncercie Black metalowym z którego trzeba było uciekać bo ludzie z apaszkami na twarzy wbijali z cegłami i butelkami. To moje doświadczenia. I tak, mogę podobna zasadę przyjąć w obu wypadkach, że wszystko co widzisz w necie to nie jest całkowita prawda.
to ze z jaoka zrobiliscie swojego wroga numer jeden pokazuje tylko #!$%@? skrajnej lewicy


@maciejze: No tak, człowiek który specjalizuje się w prowokacjach i przygotowywaniu zmanipulowanych filmów oczerniających ludzi których nie lubi powinien się ciszyć szacunkiem xD