Wpis z mikrobloga

Radny Middlesbrough, David Smith, który był za wprowadzeniem toalet "gender neutral", w sierpniu tego roku stanie przed sądem. Jest oskarżony o seksualne kontakty z nieletnimi. #

Taki obraz wasz, tęczusie i elgiebetowcy.

#wielkabrytania #uk #middlesbrough
#lgbt #lgbtq #strefawolnaodlgbt
#bekazlewactwa #bekazteczowych
#pedofilia #polityka
M1r14mSh4d3 - Radny Middlesbrough, David Smith, który był za wprowadzeniem toalet "ge...

źródło: comment_1mnswGcAJWCFii3RDxp6yEGxplirhdxg.jpg

Pobierz
  • 17
@M1r14mSh4d3: Zawsze śmieszą mnie takiego typu wpisy. Znajdźmy jeden taki przykład na ziemi i rozdmuchajmy temat jak by każdy tak robił. #!$%@?, że to jednostkowe przypadki i często tez fake ale utwórzmy w ten sposób obraz calej grupy co by komuś zrobić na złość. Ot taka manipulacja rzeczywistością. Jak ktoś jest śmieciem i robi takie rzeczy to nie jest istotne czy jest tęczowy czy czarny dalej jest śmieciem. A tutaj chodzi
przynajmniej stanie przed sądem, w odróżnieniu od panów w sutannach.

@KsiazePodziemi: no coś nie pykło z tym twoim komentarzem:

Były ksiądz z wyrokiem za pedofilię. Na sześć miesięcy więzienia skazał lubiński sąd rejonowy Marka C., który pełnił posługę między innymi w parafiach w okolicy Lubina, a później w Białej w powiecie kłobuckim. Marek C. oskarżony został o molestowanie 13-letniej dziewczynki. Miał ją dotykać w miejsca intymne.

https://dziennikzachodni.pl/ksiadz-z-parafii-w-bialej-pod-czestochowa-skazany-za-pedofilie-molestowal-13letnia-dziewczynke-dostal-6-miesiecy-wiezienia/ar/c1-14216899
@KsiazePodziemi: chłopcze, wpisz w google: ksiądz skazany za pedofilię - zdziwisz się, jak dużo wyników otrzymasz (About 341,000 results). Jeśli masz czas, to przejrzysz sobie te właściwe, odsiej duplikaty. Tylko widzisz, o tych skazanych nie warto mówić w mainstreamie, co nie? Trzeba bić pianę, że ci w sutannach są nietykalni. Zaprezentuj poziom w dyskusji, bo jeśli twoje komentarze, mają się sprowadzać tylko do klaunowania, to ułatwię tobie drogę do wyjścia.
@M1r14mSh4d3 sugerujesz że nie znajdę przykładu kiedy ksiądz uniknął odpowiedzialności? Ja wiem, że większość duchownych jest w porządku, wiem też że za swoej czyny są skazywani, ale nie badz hipokrytą, ja też mogę generalizowac. Przecież sama na podstawie jednego człowieka wyraziłaś opinię o wszystkich "teczowych", mój argument miał pokazać, że można sobie generalizowac w obie strony xD
sugerujesz że nie znajdę przykładu kiedy ksiądz uniknął odpowiedzialności?

@KsiazePodziemi: hmm, kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem? Jak ty szkołę podstawową skończyłeś? Wskakujemy do twojego komentarza:

przynajmniej stanie przed sądem, w odróżnieniu od panów w sutannach.

co by sugerowało, że księża nie stają przed sądem (za pedofilię). Postaraj się bardziej, chłopcze.